Były partner Edyty Górniak skomentował jej przemyślenia o koronawirusie. Zacytował fragmenty wypowiedzi artystki

Edyta Górniak sprzeciwia się działaniom, mającym na celu zachowanie naszego bezpieczeństwa. Na ostatni wywiad wokalistki o koronawirusie zareagował jej były partner Piotr Schramm.

Edyta Górniak ostatnio zabrała głos w sprawie pandemii. Podobnie jak Viola Kołakowska czy Doda skrytykowała działania rządu i poinformowała, że dołącza do grona antyszczepionkowców. Na wypowiedź diwy zareagował jej były partner Piotr Schramm

ZOBACZ: Edyta Górniak krytycznie o szczepionce na koronawirusa. "Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić". Maseczkom też mówi "nie"

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do zagrożenia? Kto zachował rozsądek, a kto kpi z koronawirusa?

Piotr Schramm odpowiada Edycie Górniak

Edyta chętnie głosi, że nie podobają jej się obostrzenia wprowadzane przez rząd. Jej zdaniem jest to sposób na kontrolowanie ludzi, a nie walkę z chorobą. Na te dość kontrowersyjne wypowiedzi zareagował były partner piosenkarki. Na facebookowym profilu Piotr zamieścił zdjęcie Edyty, opatrzone fragmentami jej wypowiedzi. W ten sposób dał wyraz, że popiera poglądy celebrytki. 

Bravo Edi! Artyści polscy przeciwko utrzymywaniu nas w zakłamaniu. „…strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus”…”. „…paraliżuje świadomość i rozsądek. Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo…”. „…ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia…”.

À propos szczepionki na COVID-19: „…dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm…”.

 Mamy nadzieję, że nie zasugerujecie się tym stanowiskiem i zadbacie o swoje bezpieczeństwo oraz zdrowie. Noście maski, zostańcie w domu. 

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Po głośnym rozwodzie gwiazdy z Dariuszem K. w 2010 roku artystka odnalazła szczęście u boku cenionego warszawskiego prawnika. Piotr Schramm i Edyta Górniak byli ze sobą przez cztery lata, a w czerwcu 2014 wokalistka potwierdziła rozstanie z partnerem.

Więcej o: