Kasia Kowalska wystosowała apel. Jej córka wciąż przebywa w szpitalu

Kasia Kowalska podziękowała za wsparcie i podzieliła się ważną dla siebie prośbą. Jej córka w dalszym ciągu leży w londyńskim szpitalu.

Dwa tygodnie temu Kasia Kowalska opublikowała w swoich mediach społecznościowych poruszające nagranie. Okazało się, że jej córka Ola trafiła do szpitala w Londynie z podejrzeniem koronawirusa. Wokalistka odebrała niespodziewany telefon z pytaniem, czy zgadza się na intubację swojego dziecka. Wideo szybko rozprzestrzeniło się po sieci, a swoje wsparcie okazały m.in. Hanna Lis i Dominika Kulczyk. Według najnowszych informacji "Super Expressu" dziewczyna przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. Teraz sama wokalistka wystosowała apel do osób zainteresowanych sprawą.

Kasia Kowalska apeluje

Artystka postanowiła ponownie zabrać głos i zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodała wpis, w którym podziękowała za wsparcie.

Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy.

W dalszej części poprosiła o uszanowanie prywatności jej rodziny.

Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom - czytamy.

Pod postem pojawiło się już wiele komentarzy, w których internauci wyrazili zrozumienie dla trudnej sytuacji.

Jestem z Wami... Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze!
Pani Kasiu, dużo wiary i jeszcze raz wiary, że wszystko będzie dobrze. Jestem z Panią w tej trudnej chwili i bardzo wierzę, że Ola wróci do zdrowia i będzie jeszcze ją tulić ze szczęścia.
Pani Kasiu, dużo wytrwałości w tym trudnym czasie dla Pani rodziny życzę. Przede wszystkim pozytywnych myśli - pisali.

Również życzymy dużo zdrowia i czekamy na pozytywne informacje.

Więcej o:
Komentarze (102)
Córka Kasi Kowalskiej wciąż leży w szpitalu. Wokalistka wystosowała apel do swoich fanów
Zaloguj się
 • viva_feta

  Oceniono 38 razy 26

  Zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ludzie nie plujcie jadem bo nie znacie jutra

 • zd46

  Oceniono 27 razy 23

  Komentarze o śmierci ojca premiera były blokowane z URZĘDU a więc dlaczego i w tym lub podobnym przypadku nie mozna zrobić tego samego? Niestety, nie dorośliśmy do pewnych standardów a nasza zawiść połaczona z bezinteresowną nienawiścią łamiew szelkie zasady dobrego wychowania i kultury obcowania z ludźmi. Dlaczego jesteśmy tak wierzący a zarazem tak okrutnie PODLI? Co nas nakręca i co nas podnieca? Czy tylko ludzki dramat? Zapoznajmy się z dramatem innych, współczujmy i módlmy się aby coś podobnego nas nie dostało. Dobro, jak i zło wraca ze zdwojoną siłą.

 • basia1993

  Oceniono 25 razy 21

  Taka młoda ładna dziewczyna, serce boli, ale musiała mieć jakieś inne choroby bo przecie młodych aż tak bardzo korona nie dotyka

 • tajemnicza_tajemniczy

  Oceniono 32 razy 20

  To moze chociaż wyłącznie komentarze-bo plebs juz hejtuje...

 • borysek_tygrysek

  Oceniono 16 razy 16

  MUSI BYĆ DOBRZE

 • cambiodolor

  Oceniono 24 razy 16

  Hieny czmu więc nie unaszujecie tej prośby, tylko juz news na głowną stronę, rozumiem ze temat poczytny że hejterzy sie wyjatkowo uruchomiają jak kogoś dotyka niesczęście,, ale zachowajcie przyzwoitosć nie piszcie o tym , chyba że jak przyjda dobre wiadomosci ,ale teraz odpuscie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX