Córka Kasi Kowalskiej jest w ciężkim stanie i wciąż przebywa w szpitalu. Dominika Kulczyk chciała jej pomóc

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, wciąż przebywa w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Teraz "Super Express" dowiedział się, że Dominika Kulczyk chciała ją sprowadzić do Polski.

Minął już ponad tydzień od dramatycznego apelu Kasi Kowalskiej na Instagramie. Wokalistka nagrała wstrząsające wideo, w którym poinformowała o chorobie córki Oli. Okazało się, że dziewczyna zakaziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje.

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej przez koronawirusa trafiła do szpitala w Anglii. Jej stan jest poważny. Niezbędna jest intubacja

Kasia Kowalska może liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk

"Super Express" dowiedział się, że Ola Kowalska wciąż przebywa w szpitalu, a jej stan nie ulega poprawie. Do tego Kasia Kowalska ma utrudniony kontakt z lekarzami. W związku z tym pomocną dłoń wyciągnęła Dominika Kulczyk, która - według informacji tabloidu - chciała wysłać prywatny samolot po Olę Kowalską, by bezpiecznie ściągnąć ją do Polski. Niestety, okazuje się, że lekarze nie wyrazili na to zgody.

Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze "nie". Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc - powiedział informator "Super Expressu".

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu "Super Express" informował o stanie zdrowia Oli Kowalskiej. Córka wokalistki podobno została przeniesiona do innego szpitala i przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej, a oddychanie umożliwia jej specjalna aparatura. Według doniesień tabloidu, Kasia Kowalska ma utrudniony kontakt z lekarzami. Udaje jej się z nimi skontaktować średnio co dwa dni.

Przeczytaj: Kasia Kowalska nadal przeżywa trudne chwile. Nowe informacje o stanie zdrowia jej córki nie są optymistyczne

KM

Więcej o: