Tom Hanks i jego żona wciąż przebywają w izolacji. Pokazali nowe zdjęcie z kwarantanny. Wsparcie okazują im największe gwiazdy

Tom Hanks i jego żona wciąż przebywają w izolacji ze względu na zakażenie koronawirusem. Jednak wszystko wskazuje na to, że czują się dobrze.

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson podczas pobytu w Australii dowiedzieli się, że mają koronawirusa. Amerykański aktor miał tam kręcić film o Elvisie Presleyu, jednak gdy razem ze swoją żoną zaczęli czuć się coraz słabiej, zrobili test, którego wynik wyszedł pozytywny. Mimo poważnej sytuacji para nie ulega panice i przebywa wspólnie na kwarantannie. Właśnie opublikowali nowe zdjęcie, które pokazuje, że nie tracą dobrej myśli.

Zobacz wideo Sara Boruc podejrzewa, że ma koronawirusa:

Tom Hanks i jego żona na kwarantannie

Aktor opublikował na Instagramie fotografię, na której pozuje ze swoją żoną. Oboje są w luźnych ubraniach, a na głowach mają czapki z daszkiem. Na ich twarzach w ogóle nie widać smutku czy przerażenia - wręcz przeciwnie. Żona Toma uśmiechnęła się szeroko do obiektywu aparatu. 63-letni ulubieniec Amerykanów napisał, że wciąż przebywają w izolacji.

Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze nami się opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach - napisał w poście.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Synowie Toma Hanksa i Rity Wilson o chorobie rodziców: To szaleństwo

Na końcu wpisu aktor nawiązał do słów, które wypowiedziała jego postać w filmie "A League of Their Own".

Sami też możemy wiele zrobić, słuchając głosów ekspertów i dbając o siebie. Pamiętajcie, niezależnie od tego co się dzieje, w baseballu nie ma płaczu.

W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

Kocham Was oboje - napisała Gwen Stefani.
Trudno być przykładem przez cały czas! - dodała Sharon Stone.

Mamy nadzieję, że aktor i jego żona szybko wrócą do zdrowia!

KB

Komentarze (15)
Tom Hanks i jego żona wciąż przebywają w izolacji. Pokazali nowe zdjęcie z kwarantanny. Wsparcie okazują im największe gwiazdy
Zaloguj się
 • jakuz3

  Oceniono 2 razy 2

  Testy i racjonalne zachowanie. Tego mam brakuje. Na analizy czy scenariusz włoski czy niemiecki przyjdzie czas. Dobrze, że rozpoznawalne twarze dają przykład. Ale dlaczego nie słucha się fachowców?

 • epox

  Oceniono 1 raz 1

  to tak wygląda kwarantanna w izolacji ? Hm ...

 • tambourine_woman

  Oceniono 1 raz 1

  Ej, a dlaczego oni noszą czapki z daszkiem? Przecież przebywają w zamkniętym pomieszczeniu chyba, nie? Czy nie?

 • student_zebrak

  Oceniono 1 raz 1

  Szpital Uniwersytecki w Brisbane - krzywdy tam nie maja.

 • parapsychopatolog

  Oceniono 1 raz 1

  Wciąż? Przecież wczoraj ledwo zaczęli kwarantannę.

 • kemotkemot

  Oceniono 1 raz 1

  My tez mamy swoja Sare Boruc ktora wrzuca fajne instastory na temat swojego koronowirusa

 • june-of-44

  Oceniono 4 razy -2

  A czy Sara Boruc już nie ma gorączki? Mierzyła sobie ją doodbytniczo? Była relacja "Live" na twitterze? Bardzo wymazany g*** był termometr?
  A Małgosia i Radziu zdrowi? Radziowi-biznesmenowi temperatura nie odkleiła przylepionych włosów z przodu? Babcia Małgosia zaciążona czuje się dobrze? Może jakaś nowa sesja z pieluchami Diora?
  Urodzaj na pustaki w pełni kwitnie.

 • antypalikot2

  Oceniono 8 razy -6

  Cała ta historia z tym wirusem i wynikająca z tego histeria świadczy o tym jak debilni są ludzie..... Grypa jak grypa, a większość sra w gacie jakby miał być koniec świata....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX