Tom Hanks i jego żona wciąż przebywają w izolacji. Pokazali nowe zdjęcie z kwarantanny. Wsparcie okazują im największe gwiazdy

Tom Hanks i jego żona wciąż przebywają w izolacji ze względu na zakażenie koronawirusem. Jednak wszystko wskazuje na to, że czują się dobrze.

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson podczas pobytu w Australii dowiedzieli się, że mają koronawirusa. Amerykański aktor miał tam kręcić film o Elvisie Presleyu, jednak gdy razem ze swoją żoną zaczęli czuć się coraz słabiej, zrobili test, którego wynik wyszedł pozytywny. Mimo poważnej sytuacji para nie ulega panice i przebywa wspólnie na kwarantannie. Właśnie opublikowali nowe zdjęcie, które pokazuje, że nie tracą dobrej myśli.

Zobacz wideo Sara Boruc podejrzewa, że ma koronawirusa:

Tom Hanks i jego żona na kwarantannie

Aktor opublikował na Instagramie fotografię, na której pozuje ze swoją żoną. Oboje są w luźnych ubraniach, a na głowach mają czapki z daszkiem. Na ich twarzach w ogóle nie widać smutku czy przerażenia - wręcz przeciwnie. Żona Toma uśmiechnęła się szeroko do obiektywu aparatu. 63-letni ulubieniec Amerykanów napisał, że wciąż przebywają w izolacji.

Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze nami się opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach - napisał w poście.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Synowie Toma Hanksa i Rity Wilson o chorobie rodziców: To szaleństwo

 

Na końcu wpisu aktor nawiązał do słów, które wypowiedziała jego postać w filmie "A League of Their Own".

Sami też możemy wiele zrobić, słuchając głosów ekspertów i dbając o siebie. Pamiętajcie, niezależnie od tego co się dzieje, w baseballu nie ma płaczu.

W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

Kocham Was oboje - napisała Gwen Stefani.
Trudno być przykładem przez cały czas! - dodała Sharon Stone.

Mamy nadzieję, że aktor i jego żona szybko wrócą do zdrowia!

KB