Jarosław Kuźniar śmieje się z koronawirusa. "Wszyscy żyjemy". Twierdzi, że nie ma się czego obawiać

Jarosław Kuźniar uważa, że koronowirusowa panika jest bezpodstawna. Na Twitterze zamieścił dwa prześmiewcze posty.

Jarosław Kuźniar należy do grona kontrowersyjnych dziennikarzy. Przez dłuższy czas był bohaterem wielu głośnych skandali, ale od dwóch lat raczej nie prowokuje. W trakcie epidemii koronawirusa Jarek nie zawiódł i wrócił w dawnym stylu. Na Twitterze zamieścił dwa wpisy, nawiązujące do paniki na świecie. Jak możecie się domyślać, dziennikarz panikować nie zamierza, ale jakiekolwiek środki bezpieczeństwa również nie są dla niego.

Zobacz wideo Karolina Pisarek: Dwa tygodnie temu byłam w Mediolanie. Ludzie ciągle pytają mnie, czy mam koronawirusa

Jarosław Kuźniar o koronawirusie

Prezenter na Twitterze skomentował decyzję rządu o zamknięciu wielu placówek publicznych. Stwierdził, że wszyscy powinni zachować spokój i nie panikować. 

Zamykanie szkoły po szkole, wyganianie dzieciaków z przedszkoli, wygaszanie imprez, blokady kin, muzeów, teatrów to czyste szaleństwo. Od polityków i mediów oczekiwałbym opanowania, dojrzałości, braku manipulacji i sensacji. Wiem, za dużo - napisał Jarosław Kuźniar na Twitterze.

Chwilę później Kuźniar zamieścił kolejnego tweeta, w którym śmieje się z całej koronawirusowej sytuacji. Uważa, że wszędzie są zarazki i wszyscy mogą być nosicielami COVID-19. 

Pisałem ten post przez 30 sekund z wirusami na klawiaturze, w biurze, gdzie ktoś kichnął. Wczoraj kawę parzył mi barista, który był na nartach we Włoszech. Cholera, wszyscy żyjemy. Mało tego, wygląda na to, że koronavirus też będzie żył długo. I mutował, jak grypa robi od lat - stwierdził dziennikarz.

Dziennikarz, podobnie jak wiele gwiazd prześmiewczo komentuje sytuację w kraju. Agnieszka Kaczorowska śmiała się ze słynnego "mycia rączek" z Klanu. Za to Viola Kołakowska stwierdziła, że ludzie zwariowali, wykupując cały nakład papieru toaletowego. Blanka Lipińska w obliczu epidemii musi wyposażyć się w najważniejsze produkty: kapustę kiszoną, jajka, wino i cebulę

Uważamy, że i tak należy zachować ostrożność, ponieważ dopiero co odnotowano pierwszy zgon w naszym kraju z powodu koronawirusa, a liczba zakażonych wciąż rośnie.

DK

Więcej o:
Komentarze (37)
Jarosław Kuźniar śmieje się z koronawirusa. "Wszyscy żyjemy". Twierdzi, że nie ma się czego obawiać
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 18 razy 16

  Kuźniar to pewnie kupi maseczki będzie używał a potem odda bo powie że nie pasują😂

 • em0ka

  Oceniono 9 razy 7

  Kuźniar już dawno udowodnił, że jest idiotą więc spuśćmy na niego zasłonę milecznia. Oby nie skończył jak Rudy Gobert :))

 • cezar85

  Oceniono 9 razy 7

  jak się czeka na spadek po rodzicach, albo dziadkach, to wirus nie straszny

  a wręcz z nieba spadły

 • karinawojtek

  Oceniono 6 razy 6

  O, Walmart się odezwał.

 • taktojest123

  Oceniono 6 razy 6

  Proponuję iść na onkologiczny oddział dzieciecy i tam sie pośmiać z paniki.

 • snietymikolaj

  Oceniono 9 razy 5

  Chivas była jedna z ulubionych whisky ale odkąd wzięli tego zyeba do reklamy przerzucam się na coś innego

 • abnegat.ltd

  Oceniono 4 razy 4

  A co on niby jest? Wirusolog? Epidemiolog? Typowy Polak: mam gębę to coś powiem.

 • robmol67

  Oceniono 4 razy 4

  Jedź i powiedz to wszystkim z rodzin którzy stracili najbliższych w związku z wirusem ... Ogarnij się człowieku i nie pajacuj ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX