Horoskop dzienny - 24 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 24 maja. Dowiedz się, co przytrafi Ci się w nowym dniu. Horoskop dzienny podpowiada, na co warto przygotować się w piątek. Czy jest Ci pisane szczęście? A może raczej musisz się czegoś obawiać? Zobacz, co przewidują gwiazdy.

Horoskop dzienny – Baran

Baran nie powinien tracić zapału do działania. Może spotkać Cię miła nagroda, jednak wszystko zależy od Ciebie. Bądź wytrwała/wytrwały i realizuj założone przez siebie cele. W tym dniu możesz liczyć na porady Strzelca i pomoc, udzieloną ze strony Koziorożca.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Nie spiesz się dzisiaj z wykonywaniem swoich obowiązków. Możesz przypadkowo popełnić błąd, którego szybko pożałujesz. Wieczorem postaraj się trochę odprężyć. Jeśli ktoś zaprosi Cię na jakąś imprezę, nie odmawiaj. Będziesz mieć okazję trochę się pobawić. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Wodnik.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Tydzień powoli dobiega końca. Ten czas był dla Ciebie wyjątkowo intensywny i przyniósł wiele zaskoczeń. Teraz warto postawić na więcej wypoczynku. Spędź trochę czasu z bliskimi, porozmawiaj o swoich zmartwieniach. Ukochane osoby dodadzą Ci otuchy i siły do dalszego działania. W tym dniu możesz polegać na Wadze i Pannie.

Horoskop dzienny – Rak

Osoby spod znaku Raka mogą mieć jakieś nowe zmartwienia. W życiu uczuciowym nie będzie dzisiaj układać Ci się najlepiej. Prawdopodobnie pokłócisz się z partnerem i nie będziesz w najlepszym nastroju. Jeśli będziesz chciała/chciał z kimś porozmawiać, pamiętaj, że Ryby znajdą chwilę, aby Cię wysłuchać.

Horoskop dzienny – Lew

Lew może stać się bardziej tajemniczy. Niektórzy będą próbowali dowidzieć się, co za tym stoi, jednak nic nie będziesz chciała/chciał zdradzić. Wieczorem możesz być w romantycznym nastroju. Być może ktoś sprawi Ci jakiś miły prezent. W tym dniu polegaj na Wadze i Strzelcu.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz nie być w najlepszym humorze, a już na pewno nie będziesz w nastroju do żartów. Nie każdy może jednak to zrozumieć, a to prawdopodobnie doprowadzi do jakiejś małej awantury. Wieczorem odpocznij w domu. Obejrzyj jakiś ciekawy film lub poczytaj książkę. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Lew i Wodnik.

Horoskop dzienny – Waga

Początek dnia może być dość zwariowany. Trudno będzie Ci złapać chwilę wytchnienia, jednak potem wszystko zacznie się układać. Wieczór spędź na dobrej zabawie, zadbaj trochę o życie towarzyskie i spędź czas z przyjaciółmi. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie Strzelec.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie odkładaj ważnej decyzji na później. Załatw wszystko teraz, a uwolnisz się od utrapień. Nie wszystko może być proste, jednak nie ma co odkładać tego na później. W tym dniu polegaj na Strzelcu i słuchaj wskazówek Lwa.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzień będzie dość sympatyczny. Usłyszysz jakieś ciekawe ploteczki i napijesz się kawy z przyjaciółmi. Piątek okaże się też sprzyjać zakupom i spędzaniu czasu na pielęgnowaniu hobby. Możesz również otrzymać jakąś interesującą wiadomość. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie Wodnik.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec nie powinien mieć powodów do narzekań. Szczęście będzie Ci sprzyjać zarówno w pracy, jak i życiu uczuciowym. Zadbaj o swoją drugą połówkę – zaproponuj wspólne wyjście do kina lub restauracji. Możesz spędzić naprawdę miły wieczór. W tym dniu przychylnym Ci znakiem zodiaku okaże się Lew.

Horoskop dzienny – Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika będą dość zabiegane i trudno będzie im skupić się na swoich obowiązkach. Być może w tym dniu będziesz musiała/musiał zrezygnować z jakichś planów, jednak czekają Cię też jakieś dobre wieści. Sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby mogą spotkać się z jakimś rozczarowaniem. Początek dnia nie będzie dla Ciebie najlepszy, jednak później wszystko zacznie się układać. Będziesz miała/miał okazję spędzić trochę czasu z bliskimi i odbędziesz miłą rozmowę. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Lew.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.