Horoskop dzienny - 22 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 maja. Czy los przygotował dla Ciebie jakieś niespodzianki? Sprawdź, co mówią gwiazdy i przygotuj się na to, co wydarzy się w pierwszym dniu nowego tygodnia. Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, czego możesz się spodziewać.

Horoskop dzienny – Baran

Baranie, pewne sprawy mogą Cię dzisiaj zaskoczyć! Przygotuj się na ciekawy rozwój sytuacji. Co więcej, w ten poniedziałek możesz mieć możliwość rozpoczęcie niespodziewanej współpracy. Prawdopodobnie odniesiesz jakiś mały sukces. Sprzyjającym Ci znakiem zodiaku będzie Lew.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Byku, ten poniedziałek zaczniesz spokojnie. Z samego rana nie wydarzy się nic zaskakującego. Sprawnie uporasz się z kilkoma sprawami i znajdziesz trochę czasu dla siebie. Wybierz się koniecznie na małe zakupy i odwiedź swój ulubiony sklep – nie będziesz żałować. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Baran.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie ociągaj się z podjęciem decyzji. Podejmiesz dzisiaj słuszny wybór. Ktoś może Ci pozazdrościć szczęścia, które pojawi się w Twoim życiu. Uważaj na osoby, z którymi nie dogadujesz się najlepiej. Najlepszym doradcą dla Bliźniąt okaże się dzisiaj Waga.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić? Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

Poniedziałkowy poranek okaże się sprzyjać rozmowom z bliskimi osobami. Możesz usłyszeć jakieś informacje, które sprawią Ci radość. Jeśli masz komuś coś do powiedzenia, lepiej nie ociągaj się i wykorzystaj sprzyjający czas. Pamiętaj tylko by nie przejmować się za bardzo cudzymi spostrzeżeniami. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie dzisiaj Lew.

Horoskop dzienny – Lew

Osoby spod znaku Lwa mogą spodziewać się nowych, ciekawych wyzwań. Przygotuj się na to, że dzień będzie raczej wymagający, a przy tym intensywny. Będziesz w ciągłym ruchu, odbędziesz interesujące spotkanie i usłyszysz kilka nowinek. W tym dniu słuchaj rad Strzelca.

Horoskop dzienny – Panna

Osoby spod znaku Panny mogą być dzisiaj bardzo zapracowane. Niestety, trudno będzie Ci znaleźć czas dla bliskich. Twoim priorytetem okażą się sprawy zawodowe, których nie będziesz mogła/mógł zaniedbać. Po ciężkim dniu pracy znajdź jednak chwilę na krótki odpoczynek. W poniedziałek sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Horoskop dzienny – Waga

Wago, Twoje pomysły będą dzisiaj zaskakiwać osoby z najbliższego otoczenia. Nie szalej jednak za bardzo i zastanów się, czy niektórych rzeczy nie warto jeszcze raz przemyśleć. Usłyszysz też jakąś ciekawą informację, dzięki której poprawi Ci się humor. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Panna.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpionie, możesz zachować spokój – Twoje sprawy powinny dziś układać się wyjątkowo dobrze. Możesz liczyć na powodzenie w pracy i życiu prywatnym. Dzięki swojej pomysłowości wpadniesz też na jakieś interesujące rozwiązania, które zaciekawią Twojego szefa. Ten dzień może być przełomowy dla Twojej dalszej drogi zawodowej. Sprzyjać będzie Ci Wodnik.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wiele wskazuje na to, że dostrzeżesz dziś wielką szansę na pozytywne zmiany w Twoim życiu. Najbliższe otoczenie zacznie bardziej Cię wspierać, a niektóre problemy w końcu się rozwiążą. Odzyskasz spokój ducha oraz dobre samopoczucie. Sprzyjać będzie Ci Byk.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożcu, ten majowy poniedziałek przyniesie interesujące zadania do wykonania. Od Ciebie zależy, jak sobie z nimi poradzisz. Możesz mieć pewność, że w tym dniu sprawy przybiorą całkiem ciekawy obrót. Czy możesz liczyć na jakiś sukces? Jeśli się postarasz, na pewno sporo dzisiaj osiągniesz. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dziś Lew.

Horoskop dzienny – Wodnik

Lepiej nie psuj sobie dnia, słuchając komentarzy osób, które lubią Cię drażnić i prowokować. Skup się na swoich zadaniach i obowiązkach – jeśli postarasz się wypełnić je dzisiaj jak najlepiej, możesz zostać doceniona/doceniony. W życiu uczuciowym nie spodziewaj się wielkich zmian, jednak niewykluczone, że wieczór może przynieść Ci jakąś miłą niespodziankę. W tym dniu będziesz mogła/mógł liczyć na Barana.

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny – Ryby

Osoby spod znaku Ryby nie mogą składać nikomu obietnic, jeśli nie mają zamiaru dotrzymać danego słowa. Takie postępowanie w dzisiejszym dniu przyniesie Ci jedynie nowe problemy. Możesz dziś narazić się osobie, która do tej pory zawsze Ci ufała. Możesz spotkać się z nieprzyjemnościami, które sama/sam sobie zafundujesz. W razie potrzeby idź po poradę do Wodnika – jego słowa mogą Ci pomóc odnaleźć właściwą drogę.

Więcej o: