Horoskop dzienny - 20 maja. [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 maja. Co dobrego przyniesie Ci ta sobota? Zajrzyj do swojego horoskopu i przekonaj się, z czym lepiej nie przesadzać.

Horoskop dzienny – Baran

To może być wyjątkowy moment na poukładanie wszystkich swoich spraw. Jeśli rzeczywiście nie wiesz, co zrobić z niektórymi rzeczami, by poczuć się choć trochę lepiej, po prostu dbaj o zdrowie. Nie daj sobie wmówić, że nie masz do tego predyspozycje.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ta sobota może się okazać dla Ciebie niebywale szczęśliwa. Wszystko, co sobie zaplanujesz, pójdzie Ci jak z płatka. Nie możesz jednak oglądać się za siebie, bo nagle zapeszysz i wszystko zniszczysz. Baw się w najlepsze i korzystaj z każdej szansy, jaką przyniesie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

To nie czas, by wszystkiemu się przyglądać i nic nie robić. Tylko wtedy, gdy weźmiesz sprawy w swoje ręce, możesz liczyć na jakiekolwiek rezultaty. Pora dorosnąć i przestać liczyć na to, że inni zrobią wszystko za Ciebie. Oni też mają swoje życie – pamiętaj o tym.

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Rak

Trudno dziś będzie Ci wykrzesać entuzjazm. Żadne wydarzenie nie wywoła w Tobie radości i powoli zaczniesz popadać w melancholię. Postaraj się nie myśleć o tym, co było dawniej, bo w ten sposób do niczego nie dojdziesz i dalej będziesz stała/stał w miejscu. Musisz żyć teraźniejszością, a nie przeszłością.

Horoskop dzienny – Lew

Wszystko dziś będzie Ci lecieć z rąk. Ogromne zmęczenie nie pozwoli Ci trzeźwo myśleć i sprawi, że z niczego nie zdołasz czerpać radości. Każda czynność będzie się dzisiaj wiązała w Twoim przypadku ze sporym wysiłkiem.

Horoskop dzienny – Panna

Sobota nie przyniesie żadnego przełomu. Przez większość dnia będziesz się nudzić i snuć bez celu po domu. Znajomi zaproszą Cię na jakieś wyjście, a Ty odmówisz, choć tak naprawdę nie znajdziesz nic lepszego do roboty. Kiepskie samopoczucie będzie Ci towarzyszyć aż do wieczora. Z ulgą przywitasz sen.

Horoskop dzienny – Waga

To dzień, w którym poznasz bardzo wiele ciekawych ludzi. Ze sporą częścią będziesz dzielić zainteresowania, a niektórzy namówią Cię na ciekawe przedsięwzięcia. Nie wahaj się ani chwili i rzuć się w wir wydarzeń – pamiętaj, że od czasu do czasu każdemu przyda się zrobić coś szalonego.

Horoskop dzienny – Skorpion

Popołudnie spędzisz na jakimś przyjęciu bądź zabawie. Podejdziesz do niej raczej sceptycznie, choć jak się prędko okaże, zupełnie niepotrzebnie, bo dobrze się na nim poczujesz. Pomyśl o tym, jak bardzo się zrelaksujesz, zważywszy na ostatnie stresy, które wciąż Cię dotykały.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nie ominie Cię dzisiaj pewna formalna rozmowa. Będziesz jej bardzo niechętna/niechętny, ale koniec końców, nie wypadnie ona dla Ciebie aż tak źle. Postaraj się przez dłuższą chwilę robić dobrą minę do złej gry, a zobaczysz, jak bardzo Ci się to opłaci.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoja sobota zmusi Cię do pracy, niezależnie od tego, na co liczyłaś/liczyłeś. Nie masz co marzyć o odpoczynku – na ten będziesz musiała/musiał poczekać do niedzieli. Możesz być zaskoczona/zaskoczony tym, jak wiele przyjdzie Ci dzisiaj zrobić.

Horoskop dzienny – Wodnik

To dzień dobrych okazji. Będzie ich tyle, że na pewno nie zdołasz ich przegapić. Ciesz się, póki rzeczywiście jest z czego, bo później los może przestać Ci pomagać. Podejmij się dzisiaj wyzwania, na które zwykle nie starczało Ci zapału, a zrealizujesz je bez większego problemu.

Talizman na szczęście - który wybrać? Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Ryby

Sobota zmobilizuje Cię do szeregu kreatywnych pomysłów. Inni będą Ci zazdrościć tej radosnej twórczości i docenią Twój wkład w kolejne projekty. Ciesz się tym, co przyniesie Ci radość – w końcu chodzi o to, by jak najlepiej czuć się w swojej skórze.

Więcej o: