Horoskop dzienny - 21 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 maja. Jak zakończy się dla Ciebie ten tydzień? Czy do Twojego życia zawita szczęście? Przekonaj się, na co możesz liczyć tym razem.

Horoskop dzienny – Baran

Bardzo chciałabyś/chciałbyś zrobić wrażenie na kimś, na kim od dawna Ci zależy, jednak zjada Cię strach. Nigdy nie byłaś/byłeś zbyt pewna siebie, jednak dziś przekroczy to wszelkie granice. Nie możesz wiecznie chować głowy w piasek – ta osoba może być Ci bardziej przychylna niż sądzisz.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

W niedzielę możesz zostać zmuszona/zmuszony do przebywania w towarzystwie kogoś, kto zupełnie Ci nie odpowiada. Możecie się nie lubić bądź zwyczajnie może Ci nie odpowiadać sposób bycia tej osoby. Niestety, ze względu na sytuację, w jakiej się znajdziecie, musisz zacisnąć zęby i jakoś to znieść.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od rana będziesz próbowała/próbował rozprawić się ze swoimi problemami. Niestety, żadne sensowne wyjście z sytuacji nie przyjdzie Ci do głowy, a to dodatkowo spowoduje u Ciebie większą frustrację. Wieczorem nie wytrzymasz i zwierzysz się komuś, kto szybko obieca Ci pomoc w kłopotach.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje? Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Rak

Dziś trafisz do grupy ludzi, którzy podzielają Twoje poglądy. Nic dziwnego, że będziecie się tak świetnie dogadywać. Możesz się nawet zastanawiać, dlaczego nigdy dotąd nie rozmawialiście i nie dzieliliście się spostrzeżeniami. To spotkanie zainspiruje Cię do nowych pomysłów i projektów.

Horoskop dzienny – Lew

To będzie naprawdę przyjemna niedziela. Atmosfera, mimo rodzinnego spotkania, które nierzadko może przybrać nieoczekiwany obrót, okaże się naprawdę miła i lekka. Ktoś z bliskich zrobi Ci przyjemność i spełni jakieś Twoje marzenie.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie odkryjesz, że osoba, na której tak długo polegałaś/polegałeś, od dawna Cię oszukuje. Zamiast jednak robić jej wyrzuty i oczekiwać wyjaśnień, na jakie i tak nie masz co liczyć, po prostu zdecyduj o zerwaniu tej znajomości. Niestety, tylko ten radykalny krok uchroni Cię przed popełnieniem kolejnego błędu.

Horoskop dzienny – Waga

W niedzielę możesz zupełnie nie radzić sobie z emocjami. Pewne wydarzenia sprawią, że Twoje nerwy zostaną wystawione na ciężką próbę, a Ty możesz zwyczajnie nie zdołać nad nimi zapanować. Postaraj się podchodzić do wszystkiego na trzeźwo i nie obawiać się tego, co może nadejść już wkrótce, zwłaszcza że nie masz pewności, co to tak naprawdę będzie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Uważaj dzisiaj na to, co mówisz, bo swoich słów już nie cofniesz. Jeśli dobierzesz je nieopatrznie, możliwe, że kogoś śmiertelnie obrazisz. Będziesz się obracać w kręgu osób, na których naprawdę Ci zależy, dlatego koniecznie myśl nad tym, co masz do przekazania i w razie czego ugryź się w język.

Horoskop dzienny – Strzelec

Niedziela wreszcie okaże się dniem dla Ciebie. Skupisz się na realizacji swoich pasji i aktywnym odpoczynku. W końcu zapomnisz o wymagającym szefie i obowiązkach, które z dnia na dzień piętrzą się coraz bardziej. Taki zastrzyk pozytywnej energii na pewno przyda Ci się przed nadchodzącym poniedziałkiem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewne wydarzenie sprawi, że w mgnieniu oka zapomnisz o wszelkich przykrych doświadczeniach z tego tygodnia. Dzień spędzisz u boku pewnej osoby, która nigdy dotąd nie była Ci tak bliska. Nagle odkryjecie, że macie pełno wspólnych tematów, a dzięki temu świetnie czujecie się w swoim towarzystwie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wszystko, co będzie się dzisiaj działo, wywoła Twoją irytację. Nie zdołasz wytłumaczyć, czemu, ale kolejne zmiany wprowadzane przez innych spotkają się z Twoim stanowczym sprzeciwem. Trudno się będzie z Tobą dogadać, a i Ty nie znajdziesz żadnego sensownego argumentu na poparcie swoich tez.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości? Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny – Ryby

Dopadnie Cię chandra. Z bliżej niesprecyzowanego powodu, nie będziesz miała/miał ochoty, by przebywać w większym gronie. Jeśli ktoś wyciągnie Cię z domu, gorzko tego pożałuje, bo staniesz się burkliwa/burkliwy i niesympatyczna/niesympatyczny. Zdecydowanie lepiej pozostawić Cię dzisiaj samej/samemu sobie.

Więcej o: