Horoskop dzienny - 23 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 maja. Jak minie Ci ten dzień? Czy warto uzbroić się w cierpliwość, czy może raczej podejść do niego na luzie? Sprawdź, czy dopisze Ci szczęście!

Horoskop dzienny – Baran

Wtorek przyniesie Ci upragniony spokój. Wreszcie przestaniesz się ze wszystkim spieszyć, a to pozwoli Ci lepiej przemyśleć kolejne z podejmowanych kroków. Zobaczysz, jak wiele potrafisz zdziałać w pojedynkę, gdy tylko się skupisz. Wykorzystaj to koniecznie i nie daj sobie wmówić, że nie jesteś do czegoś stworzona/stworzony.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Cierpliwość to coś, co przyniesie Ci dzisiaj szczęście i pozwoli lepiej zrozumieć otoczenie. Nie możesz gnać naprzód, nie upewniając się wcześniej, że droga, którą wybierasz, jest właściwa. Staraj się gruntownie przemyśleć swoje kolejne kroki i nie bać się, że coś odciągnie Cię od podjęcia odpowiedniej decyzji.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Rano obudzi Cię niesprecyzowana ekscytacja. Będziesz pobudzona/pobudzony i chętna/chętny do działania. Wszystkie obowiązki wykonasz szybko, jednak nie znaczy to, że dobrze. Jednocześnie odczujesz głębokie zniecierpliwienie, spowodowane tym, że wolałabyś/wolałbyś się już zająć czymś znacznie ważniejszym. Kiedy po powrocie do domu wreszcie ustalisz, do jakiej czynności tak Ci się śpieszy, czym prędzej się za nią zabierzesz.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać? Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Poprzedni wieczór da o sobie znać poważnym zmęczeniem. Zarwana noc również nie pomoże, dlatego też wszystko wokół wyda Ci się znacznie intensywniejsze i bardziej dotkliwe. W dodatku nie będziesz sobie w stanie poradzić z codziennymi obowiązkami. Odpuść dziś sobie na tyle, na ile możesz, bo niestety nie masz co liczyć na jakieś wielkie osiągnięcia.

Horoskop dzienny – Lew

Bądź dzisiaj czujna/czujny, bo pewna rzecz, na której od dawna Ci zależy, niespodziewanie znajdzie się w zasięgu Twojej ręki. Zastanów się, czy nie możesz odłożyć części zadań na bok, by zrealizować to, co dla Ciebie najważniejsze. Nie bój się podejmować stanowczych wyborów – świat należy do odważnych!

Horoskop dzienny – Panna

Szanse, jakie przygotuje dzisiaj dla Ciebie los, musisz koniecznie wykorzystać. Inni mogą Ci zazdrościć, dlatego uważaj, bo ktoś prawdopodobnie zacznie działać na Twoją szkodę. Nie wszyscy są tak uczciwi jak Ty i Twoje najbliższe otoczenie, dlatego lepiej zachować nawet daleko posuniętą ostrożność, niż dać się wciągnąć w jakieś kłopoty.

Horoskop dzienny – Waga

Od samego rana możesz być mocno poruszona/poruszony. Oczekujesz na coś ważnego, choć nie potrafisz w konkretny sposób odpowiedzieć na to, co to takiego. Kiedy już nadejdzie istotna dla Ciebie chwila, na pewno to zauważysz i nie dasz tego przeoczyć także innym.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś los niebywale Cię zaskoczy, serwując Ci niezwykle przyjemną niespodziankę. I choć może Ci się wydawać, że zupełnie sobie na nią nie zasłużyłaś/zasłużyłeś, po prostu ją przyjmij. Takie okazje prawie nigdy się nie powtarzają, więc wykorzystuj je, póki możesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoje racjonalne podejście zadziwi dzisiaj wszystkich. Dzięki rozsądnym decyzjom sprawniej i szybciej zrealizujesz założone cele w chwili, gdy inni będą musieli się jeszcze trochę nad nimi pogłowić. Okażesz się też nieocenionym wsparciem dla tych, którym z jakiegoś powodu brakuje zapału i motywacji.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś formalności mogą Ci narobić niezłego stresu. Okaże się, że w dokumentacji brakuje czegoś bardzo ważnego, choć to nie wyniknie raczej z Twojego niedopatrzenia. Miej jednak świadomość, że tych, którzy będą to sprawdzać, wcale to nie obchodzi, ale za to chętnie wyciągną konsekwencje, jak tylko znajdą kozła ofiarnego. Podejdź do tego ze spokojem, uzupełniając braki.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twoje szczęście doprowadzi do tego, że dziś przy zupełnie niewielkim nakładzie sił uda Ci się uzyskać awans. Co ciekawe, w ogóle nie spodziewałaś/spodziewałeś się takiego obrotu spraw, a Twoje działania były raczej spontaniczne. Ciesz się jednak, że tak Ci się udało, bo kolejne tygodnie mogą się okazać niezwykle trudne.

Kosmogram - co to jest? Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

W ostatniej chwili uda Ci się zrealizować jakieś postanowienie. To będzie dla Ciebie przyjemna niespodzianka, ponieważ nastawisz się na to, że raczej Ci się to już nie uda. Inni zapytają Cię o Twój przepis na sukces, a Ty niestety nie bardzo będziesz potrafiła/potrafił im go przedstawić. Pamiętaj tylko, by po prostu być sobą.

Więcej o: