Krzysztof Jackowski już wie, jak potoczy się Eurowizja. Wszystko przez... gaz. Kto wygra?

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat Eurowizji. Jasnowidz jest sceptyczny wobec sukcesu Krystiana Ochmana.

Więcej na temat Eurowizji przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Najsłynniejszy polski jasnowidz z Człuchowa od jakiegoś czasu zajęty jest transmisją treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTubie. To właśnie tam komentuje sytuację polityczną i wróży na temat przyszłości świata. Były tokarz udziela się również w innych mediach - w ostatnim czasie zdradził czytelnikom "Faktu", jak w jego ocenie potoczy się finał tegorocznej Eurowizji. Wizja człuchowianina - zgodnie z przyjętą tradycją - nie napawa optymizmem...

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Krzysztof Jackowski już wie, jak potoczy się Eurowizja

Krzysztof Jackowski życzy Krystianowi Ochmanowi jak najlepiej, jednak nie ma złudzeń co do tego, jak potoczy się konkurs. O naszej ostatecznie pozycji mają zaważyć stosunki Polski z Unią, które - jak twierdzi Jackowski - nie należą obecnie do najlepszych. 

Życzę panu Ochmanowi, żeby odniósł sukces, ale jestem co do tego sukcesu pesymistą. On startuje w kiepskiej sytuacji, bo Polska ma kiepskie stosunki z Unią. Niestety, mam takie przeczucie. Choć on ma świetny głos i jest sympatyczny, jego talent nie zda się na wiele - zdradził w rozmowie z Faktem.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że pierwsze miejsce na Eurowizji 2022 zajmą reprezentanci Ukrainy. Były tokarz ma na ten temat jednak inne zdanie. Jak twierdzi, Europa już wkrótce będzie potrzebowała gazu, co zaważy również na wynikach konkursu piosenki. 

To też nie jest pewne, bo niedługo jest jesień, wszyscy będą potrzebowali gazu, a Europa przez ten gaz nie jest jednomyślna. Niestety na tym festiwalu kwestia talentu bywa drugorzędna, częściej liczą się uwarunkowania geopolityczne czy trendy - wieszczy czarnowidz.

Zgadzacie się z najsłynniejszym w kraju człuchowianinem? 

Więcej o: