''Królowa i konkwistador'' - odc. 20 [25.07.2021]. Streszczenie odcinka

Ojciec Sancho nie próżnuje w wysiłkach przeciwko gubernatorowi. De Heredia musi jednak poświęcić się bardziej poszukiwaniom córki. Pomaga mu Catalina. Czy Sol odnajdzie się cała i zdrowa? Więcej w 20 odcinku ''Królowej i konkwistadora''.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 20

Ojciec Sancho wyrasta na groźnego rywala w walce o władzę nad Cartageną. Pedro de Heredia nie może jednak choćby kontrolować poczynań swojego rywala, bo jest zajęty poszukiwaniami córki. Sol zaś planuje przedostanie się do Santa Marta. Chce, by pomógł jej w tym Juan. Do osady przybywają również Pedro i Catalina. Indiańska księżniczka wydaje się być najbardziej odpowiednią osobą, by poradzić sobie z poszukiwaniami Sol na tym terenie. Wtedy, gdy Catalina robi wszystko dla odszukania dziewczyny na swoich ojczystych ziemiach, jej matka czuje się zrezygnowana. Constanza próbuje w końcu zasięgnąć rady wróżki. Który ze sposobów poszukiwania Sol przyniesie lepsze rezultaty? Dowiemy się z 20 odcinka, który wyemituje TVP 1 już 25 lipca o godz. 20.15. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

'Królowa i konkwistador'' - o czym jest serial?

Produkcja z 2019 r. liczy sobie 60 odcinków. W trakcie seansu przenosimy się do Hiszpanii i Nowego Świata czasów konkwisty. Poznajemy indiańską księżniczkę Catalinę i Pedro de Heredię - zbiega z ojczystej Almerii, który chce zyskać za oceanem fortunę. Ich losy przeplatają się, co skutkuje powstaniem płomiennej miłości. Z czasem jednak zdarzenia przestają układać się pomyślnie - pojawiają się zdrada i pragnienie zemsty. Jaki finał będą miały losy głównych bohaterów? Dowiemy się jeszcze przed końcem wakacji. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

Zobacz wideo "Clickbait - zwiastun. Miniserial o mrocznej stronie social mediów niedługo na Netfliksie
Więcej o: