''Królowa i konkwistador'' - odc. 17 [22.07.2021]. Streszczenie odcinka

Catalina zjawia się w Cartagenie. Zbiera informacje o Pedro i jego rodzinie. De Heredia musi zmierzyć się nie tylko z brakiem pieniędzy, ale i konkurentami do władzy. Co jeszcze wydarzy się w 17 odcinku ''Królowej i konkwistadora''?

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 17

Problemem dla Pedra wciąż są nie dość duże dochody, by utrzymać miasto. Sytuacja prowadzi do coraz większej krytyki gubernatora. Ojciec Sancho staje się jednym z najbardziej zagorzałych przeciwników de Heredii. Pomimo braku środków w miejskiej kasie, domaga się budowy wielkiego krzyża. To pułapka, która ma wykazać słabość gubernatora.

Juan przygotowuje się na przybycie Cataliny. Gdy ta się zjawia, dowiaduje się od niego więcej na temat Pedra i jego rodziny. Pragnienie zemsty, które żywi Catalina, krytykuje ojciec Bartolome. W tym czasie Sol, córka gubernatora, chce dzięki Juanowi uciec do Hiszpanii. W Nowym Świecie pojawia się Alberto. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Adriana KalskaAdriana Kalska zaskoczyła nowym wcieleniem. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w TVP

''Królowa i konkwistador'': o czym jest serial? 

''Królowa i konkwistador'' to kolumbijska produkcja, która premierę miała rok temu na platformie Netflix. W obecne wakacje losy jej bohaterów możemy śledzić na TVP 1. Serial przenosi nas do Hiszpanii i Nowego Świata w XVI stuleciu. Znajdujemy się w brutalnych czasach konkwisty, pełnych żądzy złota i chciwości. Głównych bohaterów, indiańską księżniczkę Catalinę i konkwistadora Pedro, łączy miłość. Koleje losu sprawią, że zmieni się ona w nienawiść. Jaki będzie finał? Dowiemy się jeszcze w te wakacje. Odcinek 17 już 22 lipca o 20.35. Serial liczy łącznie 60 odcinków.    

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

Katarzyna ChorzępaGwiazda "Na Wspólnej" pozuje nago na tle górskiego potoku. Fani zachwyceni

Zobacz wideo "The Last Duel" - zwiastun
Więcej o: