Horoskop dzienny - 18 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 18 maja. Czy w ten wtorek gwiazdy będą Ci sprzyjać? Przekonaj się, czy możesz liczyć na szczęście, czy raczej powinnaś/powinieneś bardzo uważać, by nie popełnić błędu.

Horoskop dzienny – Baran

To nie będzie zbyt udany dzień. Przez moment możesz mieć wrażenie, że brakuje Ci stabilizacji. Z tego względu towarzyszyć Ci będzie pewnego rodzaju niepewność, której nie zdołasz się pozbyć przez dłuższy czas. Staraj się dzisiaj nie podejmować żadnych istotnych decyzji, ponieważ możesz na tym bardzo źle wyjść.

Horoskop dzienny – Byk

Bądź bardzo czujna/czujny, bo coś nieprzewidzianego może się wydarzyć w Twoim najbliższym otoczeniu. Przygotuj się, bo lawina zdarzeń nie będzie na Ciebie czekać, a Ty możesz się poczuć wyobcowana/wyobcowany. Postaraj się też uważać na to, co mówisz, bo przez nieprzemyślane komentarze możesz wpakować się w kłopoty.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niewykluczone, że Bliźnięta osiągną w ten wtorek swój cel, do którego dążą już od jakiegoś czasu. Może podpiszesz jakąś nową, wiążącą umowę bądź sfinalizujesz transakcję, na jaką czekasz od dawna. Pamiętaj, by wszystkie zadania, które zostaną Ci dzisiaj powierzone, wykonać z należytą starannością, bo przełożeni wypatrzą niestety każde Twoje potknięcie.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Słuchaj ludzi, bo prawdopodobnie ktoś o dużym doświadczeniu będzie miał dla Ciebie radę, która wiele może zmienić w Twoim życiu. Dążąc do realizacji zleconych obowiązków, bierz też pod uwagę to, czego sama/sam się nauczyłaś. Warto, byś robiła/robił użytek ze swojej wiedzy, bo w ten sposób zyskasz też w oczach innych i nabierzesz pewności siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Twoje życie ruszy z kopyta. Nagle znajdziesz wyjście z sytuacji, które jeszcze do wczoraj wydawały się zupełnie beznadziejne. Przyjdzie Ci dzisiaj także odebrać nagrodę (i to nie jedną!) za swoje dotychczasowe starania. Swój sukces będziesz świętować wieczorem w gronie tych, na których zależy Ci najbardziej.

Horoskop dzienny – Panna

Panny będą musiały dzisiaj dokonać rzeczowej oceny, odstawiając na bok przyjaźnie i uprzedzenia. A kiedy wyrażą już swój osąd, będą musiały się liczyć z konsekwencjami, niezależnie od tego, jak szczere postanowią w nim być. Postaraj się przede wszystkim zachować bezstronność, a jeśli ktoś będzie miał Ci za złe Twoją opinię, przyjmij to do wiadomości i po prostu się z tym prześpij, bo niestety, wszystkich nie zadowolisz.

Horoskop dzienny – Waga

Wtorek zmusi Cię do stawienia czoła piętrzącym się przeciwnościom. Przez całkowity przypadek odkryjesz wówczas w sobie pewne zdolności, które pomogą Ci przetrwać, jednocześnie otwierając przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Twoja determinacja okaże się tak wielka, że zauważą ją i docenią wszyscy wokół. Choć wcale nie będziesz o to zabiegać, zyskasz uznanie otoczenia.

Horoskop dzienny – Skorpion

W pracy będzie Ci doskwierać nuda. Twoje zadania będą Ci się wydawać monotonne i powtarzalne, zatęsknisz za czymś szalonym i zupełnie nieprzewidywalnym. Po południu wybierzesz się na samotny spacer. Tam przemyślisz sobie wszystko i po powrocie do domu zupełnie inaczej spojrzysz na swoje życie. Przygotuj się, bo Twoja druga połówka szykuje dla Ciebie niespodziankę, która powinna Ci się bardzo spodobać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wtorek upłynie Ci pod znakiem spokoju. Możliwe, że ktoś poprosi Cię o pomoc przy sprawie z dziedziny, w której uchodzisz za eksperta. Nie wahaj się udzielić odpowiednich wskazówek, bo już wkrótce ta osoba może Ci się odwdzięczyć. W ten sposób zyskasz zresztą silnego sojusznika.

Horoskop dzienny – Koziorożec

To będzie Twój dzień. W pracy wreszcie poczujesz się jak ryba w wodzie i nic ani nikt nie będzie w stanie Cię powstrzymać. Wszystko, czego się dotkniesz, zakończy się sukcesem. Komplementy będą płynęły z lewa i z prawa, jednak nie zdziw się, jeśli usłyszysz nieprzychylne plotki na Twój temat, bo ktoś pozazdrości Ci dobrej passy. Staraj się zachować uprzejmość nawet w krytycznej sytuacji, by nie zrazić do siebie niepotrzebnie o jedną osobę za dużo.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki zdemaskują dzisiaj kłamstwo, ale nie bardzo będą wiedziały, co dalej z tym zrobić. Możesz się miotać i być nieobecna/nieobecny praktycznie przez cały dzień, a wiele szans przejdzie Ci koło nosa. Nie wierz we wszystkie obietnice, które są Ci dzisiaj składane – niewykluczone, że którąś z nich złożył oszust.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś uderzy Cię niesprecyzowana tęsknota za tym, co było. Ogarnie Cię melancholia i o ile w pracy zdołasz ją zagłuszać, zajmując się obowiązkami, o tyle w domu stanie się to niemożliwe. Zaczniesz roztrząsać swoje dotychczasowe wybory, próbując dociec, jak wyglądałoby teraz Twoje życie, gdybyś postanowił/postanowiła inaczej. Na szczęście Partner/Partnerka skutecznie odciągną Twoje myśli od tego tematu.

Zobacz wideo Jaką gwiazdę chciałby poznać Jakub Flas "Kubańczyk"? A z kim miałby feat? [LISTA PLOTKA]
Więcej o: