Horoskop dzienny - 16 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 maja. Jak spędzisz tę niedzielę? Czy spotka Cię jakieś nieszczęście, czy raczej możesz liczyć na coś dobrego? Przekonaj się, co przewidział dla Ciebie los i bądź gotowy na wiele wyzwań!

Horoskop dzienny – Baran

Pewne okoliczności zmuszą Cię do wzmożonej aktywności, choć będzie Ci to bardzo nie w smak. Uważaj dzisiaj na siebie i zachowaj czujność, bo ktoś z najbliższego otoczenia zamierza wykorzystać Cię do swoich celów. Nie wierz obietnicom, które są składane spontanicznie, bez gruntownego przemyślenia sprawy. Poważne rozmowy przeprowadzaj jedynie z tymi, którym bezgranicznie ufasz.

Horoskop dzienny – Byk

Byki będą miały dzisiaj świetne perspektywy do zawierania nowych znajomości. Prawdopodobnie wśród osób, które staną dzisiaj na Twojej drodze, znajdzie się ktoś, kogo będziesz mogła/mógł obdarzyć zaufaniem, kto w najbliższym czasie pomoże Ci rozwikłać sporo poważnych problemów. Prawdopodobnie okaże się, że z przyczyn losowych będziesz musiała/musiał na jakiś czas rozdzielić się ze swoją drugą połówką, co mocno Cię zmartwi i wytrąci z równowagi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Coś, co wydarzy się dzisiaj w Twoim bliskim sąsiedztwie sprawi, że diametralnie zmienisz swoje podejście do niektórych rzeczy. Możliwe, że dokonasz spontanicznych zmian w swoim życiu, które jednak w ogólnym rozrachunku wyjdą Ci na dobre. Koniecznie zwróć uwagę na to, co trapi Twoich domowników – niewykluczone, że już od jakiegoś czasu zmagają się z czymś, o czym nie chcą Ci powiedzieć.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Rak

Staraj się pohamować dzisiaj swój temperament, bo nietrudno będzie o kłótnię, zwłaszcza że Twój/Twoja Partner/Partnerka wstanie z łóżka lewą nogą. Jeśli sama/sam nie weźmiesz na wstrzymanie, awantura będzie gonić awanturę, a ostatnia może pociągnąć za sobą bardzo przykre konsekwencje. Lepiej skup się na planach, które od pewnego czasu chodzą Ci po głowie i nie próbuj ustawiać życia swojej drugiej połówce.

Horoskop dzienny – Lew

Będziesz miała/miał problem, by poradzić sobie z szeregiem nawarstwiających się emocji. Poświęcisz się sprawom, które Cię nie dotyczą, chcąc pomóc osobom, na których szczególnie Ci zależy. Możliwe, że pokłócisz się z kimś z rodziny, bo nie będziesz potrafiła/potrafił zaakceptować jej poglądów. Jeśli nie spróbujesz tego zmienić, rozstaniecie się w gniewie, co nie za dobrze wpłynie na pozostałych członków Twojej rodziny.

Horoskop dzienny – Panna

Wiadomość, jaką otrzymasz, sprowokuje Cię tej niedzieli do działania. Potem z kolei będzie Cię czekała wyjątkowo trudna rozmowa. Musisz się przygotować na to, że ktoś może Cię potraktować bardzo oschle i sprawić Ci sporą przykrość. Na szczęście w pobliżu będą czekać Twoi przyjaciele, którzy na pewno nie zostawią Cię bez wsparcia.

Horoskop dzienny – Waga

Ambicje zawodowe nie opuszczą Cię nawet na chwilę, mimo wolnego dnia. W Twoim związku pojawią się kłopoty związane z finansami. Może się okazać, że nie wszystko jest dokładnie takie, jak Ci się wydaje i poważnie się rozczarujesz. Zacznij poświęcać uwagę swojemu otoczeniu, a w szczególności najmłodszym domownikom, bo już od jakiegoś czasu mogą czuć się pomijani.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony będą mogły dzisiaj odetchnąć z ulgą i poświęcić niedzielę na prawdziwy, podbudowujący relaks. Z zadowoleniem zauważysz, że to, co robiłaś do tej pory, przyniosło więcej niż zadowalające efekty. Nawet ważna rodzinna impreza, na którą jeszcze wczoraj nie miałaś/miałeś ochoty, okaże się całkiem udana.

Horoskop dzienny – Strzelec

Uważaj na osoby spod znaku Wodnika, bo prawdopodobnie któraś spośród nich ma wobec Ciebie niecne plany. Trzymaj się tych, którym ufasz i nie wychylaj się, jeśli będzie chodziło o sprawy, na których do końca się nie znasz. Pamiętaj, by liczyć tylko na siebie – w innym przypadku możesz zostać na lodzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Okażesz się dzisiaj wyjątkowo kłótliwa/kłótliwy. Twoja wymiana zdań z bliską Ci osobą przerodzi się w prawdziwą awanturę, podczas której na jaw wyjdą pewne niewygodne dla Ciebie fakty. Trudno Ci będzie z nimi dyskutować, przez co wyraźnie stracisz w oczach kogoś, na kim bardzo Ci zależy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ta niedziela wymusi na Tobie podjęcie trudnej decyzji, z którą zwlekasz już od jakiegoś czasu. Będzie to bardzo emocjonalne wydarzenie w Twoim życiu, a ciągłe wahanie może Cię doprowadzić do poważnego rozstroju nerwów. Postaraj się poprosić o radę kogoś, kto ma od Ciebie większe doświadczenie w danej dziedzinie, a na pewno nie pożałujesz.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Coś, co zdarzy się zupełnie nieoczekiwanie, zachwieje całym Twoim światem. Twoje plany wezmą w łeb, mimo że tak długo je układałaś/układałeś. Wyniesiesz jednak cenną lekcję z tego, co zajdzie i nie będziesz musiała/musiał nikomu się tłumaczyć ze swoich niepowodzeń.

Zobacz wideo Jakie bajki w dzieciństwie oglądał Dominik Rupiński? [LISTA PLOTKA]
Więcej o: