Horoskop dzienny - 14 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 maja. Czy w piątek gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe? Co czeka Cię na chwilę przed weekendem?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś w bardzo dobrym humorze, po długim tygodniu czeka Was fantastyczny piątek. W pracy wszystko potoczy się bardzo szybko, a po południu przyjdzie czas na kilka miłych spotkań. Ktoś wyzna Wam miłość jeszcze przed północą. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś pakować walizki, wspólna podróż z przyjaciółmi właśnie doczekała się wielkiego startu. Czy uda Wam się zapomnieć o niesnaskach i miło spędzić czas? Nie wszyscy muszą się lubić, akceptacja tego faktu przynosi ulgę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mają ostatnio zbyt dużo wolnego czasu i przez to kierują swoją energię tam, gdzie nie jest ona mile widziana. Wtrącanie się w cudze sprawy doprowadzi do poważnej kłótni, która będzie trwać tygodniami. 

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą zadowolone z przebiegu rozmów na temat potencjalnej współpracy. Nareszcie uda Wam się podreperować rodzinny budżet, to co teraz uda Wam się zarobić, zaprocentuje w postaci wyższego standardu życia dla całej rodziny. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy i ich natura często denerwuje otoczenia, Wasza samolubna strona regularnie bierze górę. Przez co wokół Lwa robi się coraz bardziej pusto, czy samotność jest faktycznie Waszym celem?  

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną dziś nieśmiało myśleć o tym, co będzie. Doświadczenia z przeszłości może nie napawają Was optymizmem, ale nie warto zamykać się na nową miłość. Tym bardziej że drugiej stronie naprawdę zależy. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wiedzą już, że zrzucanie obowiązków na innych nie przynosi dobrych rezultatów, tym razem trzeba będzie się wysilić. Nikt za Was nie będzie organizował świata, tak to nie działa. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka dziś dzień pełen niespodzianek, ktoś niespodziewanie zaproponuje Wam randkę. Po południu odezwą się przyjaciele, wbrew pozorom uda się to wszystko pogodzić, tak aby nikt nie poczuł się pominięty. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś pewne, że to, co było trzeba zostawić za sobą. Wasza historia jest pełna krętych ścieżek, ale z przodu widać już światełko w tunelu. Będzie dobrze, trzeba tylko jeszcze chwilę zaczekać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce poczują się dziś sfrustrowane, Wasze starania nie przynoszą skutku. Tymczasem, gdy tylko trochę odpuścicie, zaczyna dziać się magia. Spróbuj, wyjdzie Ci to na dobre. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki obudzą się dziś w pełnym słońcu i z ciepłem w sercu. Długo wyczekiwany wypoczynek nareszcie staje się faktem, obok jest ktoś, kto bardzo Was kocha, o taką miłość warto się postarać. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś płakać ze szczęścia, to właśnie dziś nadejdzie pozytywna decyzja, która pozwoli Wam zmienić całe życie. Wiele lat pracy właśnie ma swój finał, od teraz będziecie już tylko zbierać soczyste owoce. 

Zobacz wideo Przyszłość technologii, czyli o jakich wynalazkach marzy Dominik Rupiński [LISTA PLOTKA]
Więcej o: