Horoskop dzienny - 11 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 maja. Może to właśnie dziś spełnią się Twoje ukryte pragnienia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie we wtorek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany otrzymają niespodziewaną propozycję dodatkowego zarobku, ktoś zaprosi Was dziś do ciekawego projektu. Decyzję o współpracy warto skonsultować z partnerem. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś niepotrzebnie wracać myślami do przeszłości. Ktoś, kto kiedyś był Wam bliski, już dawno poukładał swoje życie, te drzwi są już od dawna zamknięte. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dokonają dziś fantastycznego zakupu, nowy gadżet sprawi Wam wiele radości. Zdecydowanie warto było czekać i zbierać każdy grosz. Zabawa będzie przednia. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś dłuższa podróż, podczas której ktoś będzie zwierzał Wam się ze swoich problemów. Cudze sprawy skutecznie leczą z własnych trosk, te po powrocie jednak same nie znikną. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś porządkować przestrzeń wokół siebie. Znoszone ubrania, stare meble to wszystko zacznie Wam dziś przeszkadzać. Wieczorem dom będzie zupełnie innym, lepszym miejscem. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś krótki wypoczynek, ktoś zaproponuje Wam ucieczkę w nieznane. Nic i nikt nie stanie Wam na drodze. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka dziś mocny powrót do rzeczywistości. Nie jest łatwo wpaść ponownie w wir obowiązków, ale nie ma innego wyjścia, trzeba się postarać. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś upajać się swoją małą tajemnicą, którą jak najdłużej chcecie zachować dla siebie. Tylko, czy druga strona też wykaże się dyskrecją? 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce stoją na zakręcie, wzajemne pretensje i oczekiwania zaczynają Was przerastać. Czy wielka miłość będzie miała równie wielki koniec? 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zorientują się dziś, że przypadkowe spotkania i długie rozmowy tak naprawdę nie są dziełem zrządzenia losu, a misternie utkaną intrygą, która ma przyspieszyć bicie Waszego serca. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki lubią podejmować ryzyko, ale tym razem Wasze obawy okażą się słuszne. Ktoś tu gra nie fair i najwyższy czas wyrazić swoje zdanie na ten temat. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś realizować swoje ukryte pragnienia. Nareszcie macie odpowiednie środki i czas na to, aby marzenia nabrały realnych kształtów. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce na molo
Więcej o: