Horoskop dzienny - 8 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 maja. Czy sobota będzie udana? Spełnisz marzenia, a może stracisz cierpliwość?

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka leniwy dzień na kanapie, po południu wybierzecie się na udane zakupy w doborowym towarzystwie. To jest właśnie to, czego Wam trzeba. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki spróbują dziś odpocząć, tymczasem Wasz telefon rozgrzeje się do czerwoności. Ktoś zechce o sobie przypomnieć i raczej nie odpuści.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zostaną dziś wyciągnięte w pewną intrygę, która przekracza wszelkie normy. Czas postawić wyraźne granice, inaczej los się od Was odwróci.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Raki przeprowadzą dziś poważną rozmowę z partnerem, tak dalej być nie może. To, co kiedyś było błahostką, urośnie do rangi dużego problemu. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka spokojny dzień bez burz i konfliktów, zwyczajna sobota, którą spędzicie na przemyśleniach i dobrej lekturze. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny na zawsze odetną się od złych wibracji, Wasza intuicja pracuje teraz jak nigdy. Wszystko będzie dobrze, los jest Wam przychylny. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi, zamiast budować mosty palą kolejne drogi do porozumienia. Czas szybko płynie, nie warto tracić energii na troski. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą musiały się dziś podporządkować, Wasz trudny charakter nie zjednuje Wam ludzi, przeciwnie przysparza nowych wrogów.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś szukać dodatkowych środków na marzenie, które sprawi komuś radość. Raz na jakiś czas warto się postarać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś bardzo nieufne, tymczasem druga strona ma naprawdę czyste intencje. To już czas, żeby znowu komuś zaufać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie mogą spiąć rodzinnego budżetu, co napawa Was lękiem. Czas poszukać oszczędności tu i teraz. Do oszczędzania warto zachęcić też pozostałych członków rodziny. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby lubią mieć wszystko pod kontrolą, tym razem potrzebujecie odrobiny luzu. Nie wszystko musi być zawsze pod linijkę, to jest właśnie prawdziwe życie. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Niebezpieczny trend opanował TikToka. Wzięła w nim udział Klaudia Halejcio
Więcej o: