Horoskop dzienny - 9 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 maja. Co czeka Cię w niedzielę? Sprawdź, jak potoczy się najbliższa przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Barany nie lubią, gdy się im coś karze, tymczasem od rana czekają Was zaproszenia na kolejne rodzinne spotkania. Partner nie zdaje sobie sprawy, że w niedzielę potrzebujecie świętego spokoju, awantura wisi w powietrzu. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie będą chciały słuchać kolejnych wymówek kogoś, kto już dawno stracił w waszych oczach. Czas zakończyć niektóre relacje dla własnego dobra. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta planują większe zakupy, ale budżet ostatnio Wam się nie spina, oszczędności warto poszukać tam, gdzie leżą niepotrzebne rzeczy, które można sprzedać. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś szukać ukojenia w naturze, spacer po lesie, piknik nad jeziorem to jest to, czego Wam potrzeba. Wieczorem odezwie się ktoś, kto liczy na Waszą pomoc, zanim podejmiesz decyzję, pomyśl nad konsekwencjami. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie wiedzą, jaką podjąć decyzję z jednej strony chcecie być wierni sobie, z drugiej presja otoczenia jest ogromna. Najlepsze rozwiązanie jest jak zawsze w pół drogi. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą chciały zapomnieć dziś o całym świecie, ten kto zaburzy Wasz spokój, zostanie szybko postawiony do pionu. Gwiazdy radzą rozluźnić kontakty z tymi, którzy generują gonitwę myśli i stan podenerwowania. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi przeprowadzą dziś ważną rozmowę. Ktoś, kto kiedyś był Wam bliski, teraz idzie w całkiem inną stronę i nie pozostaje nic innego, jak to uszanować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony liczą na to, że tym razem będzie jak zwykle, tymczasem sprawa, która od dłuższego czasu zaprząta Wasze myśli, wymaga większego zaangażowania. Odpuszczając, dajesz pole do popisu dla kogoś, kto nie ma z tym tematem nic wspólnego. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą się dziś męczyć w czyimś towarzystwie, od pewnego czasu powierzono Wam rolę bankomatu, który ma się zjawiać na liczne okazje. Za sztucznymi uśmiechami nic nie stoi, im wcześniej to zrozumiesz, tym lepiej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś spotkanie z tajemniczym nieznajomym, Wasze obawy niestety się potwierdzą, ale chociaż nie będzie to miłość na całe życie, warto to spotkanie potraktować w formie powrotu do świata singli. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś spacerować w gronie najbliższych, nie dla Was godziny za stołem. To, co teraz wydaje się błahostką, tak naprawdę ma bardzo duże znaczenie na przyszłość.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś realizować swój plan, już nic Was nie zatrzyma. Na szczęście wszelkie formalności macie już za sobą, teraz już będzie z górki. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"
Więcej o: