Horoskop dzienny - 6 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 maja. Przekonaj się, co czeka Cię w czwartek. Jak poukłada się końcówka tygodnia? Sprawdź niespodzianki, które szykują dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś podenerwowane, nowa sytuacja sprawi, że Wasz naturalny rytm ulegnie zmianie. Na szczęście partner będzie tuż obok i pomoże Wam odnaleźć się na nowo. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki poczują dziś ulgę, za Wami wszystkie trudne decyzje, teraz można już cieszyć się chwilą i czerpać z życia jak najwięcej. Wieczorem ktoś zaproponuje Wam romantyczny spacer, podczas którego padnie ważna deklaracja. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo zabiegane, od rana szef zrzuci na Was prawdziwą bombę z terminem na wczoraj. To nie pierwsza taka sytuacja, ten układ nie do końca Wam pasuje. Może to już czas na zmianę? 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną dziś domowe porządki, w weekend szykuje Wam się rodzinna uroczystość, ale zanim zasiądziecie do stołu, trzeba będzie się trochę natrudzić. O pomoc warto poprosić mistrza organizacji- Wodnika. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują się dziś u kresu sił, wszystkie obowiązki domowe są na Waszej głowie. W połączeniu z pracą oraz zobowiązaniami wobec bliższej i dalszej rodziny tworzy się prawdziwa mieszanka wybuchowa. Czas powiedzieć stop i poprosić o pomoc. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś wiadomość z przeszłości. Ktoś, kto kiedyś zostawił Was w niemiłych okolicznościach, teraz zechce wrócić. Panna jednak dobrze wie, że to tylko próba gry na uczuciach, prawdy tutaj nie ma. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś wysłuchiwać kazań kogoś, kto od dawna manipuluje Waszym życiem. Czas dorosnąć i zająć się swoimi sprawami, bez wyraźnego stawiania granic zawsze ktoś wejdzie Wam na głowę. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka dziś miły dzień pełen niespodzianek, Wasze druga połówka naprawdę się postara. Miłe wspólne chwile i troska dowodzą, że to może być uczucie na całe życie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś wydawać pieniądze, ale cel będzie jak najbardziej słuszny. Przed Wami duża inwestycja, która zmieni życie całej rodziny. Wbrew pozorom to będzie bardzo szybki i bezproblemowy proces. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś ważne spotkanie, być może już niedługo uda Wam się rozpocząć całkiem nową pracę. Bez obaw możecie patrzeć w przyszłość, gwiazdy malują ją w kolorach tęczy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zaczną dziś przygotowania do weekendu. Czas szybko płynie, a przed Wami prawdziwy zjazd rodzinny. Praca musi chwilę poczekać, dzień upłynie Wam na zakupach i gotowaniu kolejnych potraw. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby czeka dziś zasłużony wypoczynek, ostatnie dni trochę dały Wam w kość. Teraz przyjdzie chwila na relaks. Ryby spędzą ten dzień na spacerze, warto też wykonać dawno odkładany telefon. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy przygotowują się do urodzin Klary
Więcej o: