Horoskop dzienny - 3 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 maja. Jak będzie wyglądać początek tygodnia? Czy czeka Cię coś pozytywnego? Sprawdź swój horoskop na poniedziałek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś całe w skowronkach, na horyzoncie majaczy powoli nowy związek. I chociaż trochę się już znacie to i tak trzeba będzie się mocno postarać, jest jeszcze wiele miejsc do odkrycia i tematów do omówienia. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki spotkają się dziś ze znajomymi. Ktoś okaże się bardzo wścibski, na co zareagujecie bardzo nerwowo. Na szczęście obok będzie zdystansowany Wodnik, który wyciągnie Was z tej całej sytuacji.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nie mogą przestać myśleć o kimś, kto ponownie pojawił się w Waszym życiu. Wasze dłonie nie są teraz splecione, może warto dać szansę temu uczuciu. 

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę?Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zrozumieją dziś, że nie ma szans na poważną relację z kimś, kto ciągle Wam się wymyka. Najlepsze rozwiązanie to odpuścić.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mają w głowie już gotową wizję, całą rodzinę czekają duże zmiany, ale trzeba kuć żelazo, póki gorące. Efekt końcowy Was zaskoczy, będzie przepięknie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś prawdziwe trzęsienie ziemi. Od tej decyzji zależą Wasze przyszłe losy. Nie możesz podjąć decyzji? Zaufaj intuicji. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi usłyszą dziś kilka słów prawdy. Tak, prawdę mówiąc, to należało Wam się od dawna. Czas zapomnieć o sobie, chociaż na chwilę i wsłuchać się w potrzeby innych. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś leczyć skutki upojnej imprezy. Skorpion słynie z tego, że bawi się albo na całego, albo wcale. Nie bierzcie jeńców i nie idziecie na skróty. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce skupią się dziś na zacieśnianiu relacji z partnerem. Takie wspólne chwile są na wagę złota i warto je pielęgnować. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wyruszą dziś w podróż, nie jest łatwo zaczynać wszystko od nowa, ale Wam się to uda. Świadomość, że jest się na właściwej drodze do szczęścia, uskrzydla. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki lubią mieć wszystko pod kontrolą, ale nie tym razem. To, co kiedyś wydawało się banalnie proste, teraz nabiera nowych znaczeń. Czy uda wam się odnaleźć w nowej sytuacji? Czas pokaże. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś bardzo zmęczone, ten weekend dał Wam się we znaki. Zmęczenie fizyczne, oznacza odpoczynek dla umysłu. Tego Wam było trzeba. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Agata Rubik miała jedną operację plastyczną. „Sprawa zdrowotna”