Horoskop dzienny - 29 kwietnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 kwietnia. Los lubi zaskakiwać, jednak dzięki gwiazdom możesz dowiedzieć się, jak będzie wyglądać najbliższa przyszłość. Zobacz, czy czwartek będzie dla Ciebie udany, czy raczej zapragniesz szybko wyrzucić go z pamięci.

Horoskop dzienny – Baran

Z samego rana będzie prześladował Cię pech. Uważaj, bo możesz potłuc ulubiony kubek, zalać ważne dokumenty kawą czy zapomnieć portfela, wychodząc pospiesznie na zakupy. Po południu los będzie dla Ciebie łaskawszy i wszystko zacznie w końcu się układać. Uda Ci się załatwić kilka ważnych spraw i szybko uporasz się z obowiązkami. Wieczór spędzisz w miłym towarzystwie.

Horoskop dzienny – Byk

Zmęczenie zacznie dawać Ci się we znaki. Ostatnio bardzo dużo pracowałaś/pracowałeś i niestety to daje efekty. Chwila przerwy dobrze Ci zrobi. Wyjdź na świeże powietrze, przespaceruj się, przestań ciągle analizować kolejne zadania do pracy. Jeśli nie przystopujesz, niebawem się wykończysz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten dzień nie będzie należał do udanych. Rano pokłócisz się z kimś bliskim i cały czas zejdzie Ci na myślenie, jak załagodzić sytuację. Praca też zdecydowanie nie będzie Ci szła. Po powrocie do domu zdecyduj się na relaks, bo do tej pory musiałaś/musiałeś mierzyć się z przeciwnościami i to na pewno nie wpłynęło dobrze na Twoją psychikę. Porób koniecznie to, co lubisz i przestań myśleć o innych rzeczach.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiaj ktoś spróbuje Cię oszukać, dlatego powinnaś/powinieneś zachować wzmożoną czujność. Z drugiej strony, będzie to świetny moment na nowe pomysły związane z pracą. Nie wahaj się przedstawiać swoich propozycji zespołowi, z którym działasz – zobaczysz, że docenią każdą podpowiedź, a później zaczną patrzeć na Ciebie zupełnie inaczej niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Lew

Odnajdziesz w sobie wewnętrzną równowagę i skończysz wszystko to, co zaczęłaś/zacząłeś. Jednocześnie, ten czwartek da Ci do zrozumienia, że znajdujesz się we właściwym miejscu i towarzystwie. Korzystaj z życia i nie staraj się nikomu niczego udowadniać, bo liczy się tylko to, co Ty czujesz.

Horoskop dzienny – Panna

Panny będą miały dzisiaj tendencje do brania na swoje barki zdecydowanie więcej, niż mogą udźwignąć. Postaraj się zachować zdrowy rozsądek. Słuchaj przyjaciół, bo ich rady mogą Cię nie tylko wybawić z opresji, ale również stanowczo podnieść na duchu.

Horoskop dzienny – Waga

W ten czwartek odezwą się w Tobie ambicje. Nie będzie Ci pasowało, że inni osiągają więcej, a Ty musisz się zadowolić smakiem. Może pora zmienić strategię, bo obecna najwyraźniej nie działa tak, jak powinna, skoro efekty Cię nie satysfakcjonują. Porozmawiaj o tym z kimś, komu ufasz, a na pewno dostaniesz radę, którą docenisz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Od samego początku dnia będziesz dzisiaj smutna/smutny i małomówny. Niestety, z tego powodu, mało kto będzie potrafił do Ciebie dotrzeć, dlatego Twoje otoczenie będzie się starało Cię omijać. Co więcej, kiedy coś po raz kolejny Ci nie wyjdzie, przyznaj się do pomyłki. Oszustwa Ci się nie opłacą, bo i tak prawda w końcu wyjdzie na jaw, a ci, którzy znali tylko tę fikcyjną wersję, stracą do Ciebie zaufanie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś zaniepokoją Cię Twoje finanse. Zaczniesz sprawdzać stan konta i to, co tam zobaczysz, wcale nie wywoła w Tobie entuzjazmu. Może pora zacząć planować jakieś oszczędności? I jeśli rzeczywiście chcesz coś zmienić, zacznij od ograniczenia zakupów. Jeśli nie przeciwstawisz się swoim pokusom, sytuacja jeszcze się pogorszy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Cały dzień będziesz w biegu. Wszystko wokół Ciebie zadzieje się tak szybko, że połowy rzeczy nawet nie zapamiętasz. Jeśli ktoś zaburzy rytm Twojego szalonego czwartku, okaż mu wyrozumiałość. Niewykluczone, że i Ty będziesz jej niedługo potrzebowała/potrzebował.

Horoskop dzienny – Wodnik

Jedna z bliskich Ci osób zrobi Ci przyjemną niespodziankę. Prawdopodobnie w Twoim życiu ponownie pojawi się ktoś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś. Otwórz się na niego, wysłuchaj, co ma do powiedzenia, ale zachowaj ostrożność, bo może nie działać bezinteresownie.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Wreszcie odnajdziesz coś, czego szukasz od dłuższego czasu i będziesz mogła/mógł zrealizować swoje plany. Pewne nieporozumienie, w związku z którym zostałaś/zostałeś niesłusznie oskarżona/oskarżony o zrobienie czegoś niestosownego, wreszcie się wyjaśni, a Ty doczekasz się przeprosin, a może nawet jakiejś dodatkowej rekompensaty.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi