Horoskop dzienny - 26 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 26 kwietnia. Dobry czy zły dzień? Przekonaj się, jaki będzie Twój poniedziałek i przygotuj się na to, co szykuje dla Ciebie los.

Horoskop dzienny – Baran

Choć Ty będziesz starała/starał się być miły dla innych, ktoś z Twojego otoczenia okaże się wyjątkowo nieprzyjemny, czego zupełnie się po tej osobie nie spodziewasz. Nie daj się jednak wyprowadzić z równowagi, ponieważ tylko o to chodzi temu komuś. Przygotuj się też na poważne opóźnienia w realizacji Twoich planów. Choć taką miałaś/miałeś nadzieję, nie wszystko dziś pójdzie Ci jak z płatka.

Horoskop dzienny – Byk

Zupełnie niespodziewanie to właśnie Ty znajdziesz się w centrum uwagi i uratujesz sytuację w pracy, a wszyscy będą Ci za to bardzo wdzięczni. Oczywiście, ciesz się swoim szczęściem, jednak ani na chwilę nie trać czujności, bo brak uwagi może popchnąć Cię do popełniania błędów, których na pewno wolałabyś/wolałbyś uniknąć. Zwłaszcza że szef, doceniając Twoje zaangażowanie, powierzy Ci teraz samodzielne zadanie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta chętnie podejmą w ten poniedziałek kluczowe decyzje, które wpłyną na ich bliższą lub dalszą przyszłość. Uda Ci się znaleźć kogoś, kto pomoże Ci z bardzo poważnym problemem, dręczącym Cię już od jakiegoś czasu. Nie wątp w szczerość jego intencji, bo taka okazja może się już nie powtórzyć.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

W ten poniedziałek otworzysz się na nowe znajomości. Na Twojej drodze pojawi się zresztą ktoś, kto z czasem stanie się dla Ciebie bardzo ważny. Nawiąż kontakt, a nie pożałujesz, bo prawdopodobnie właśnie tego ostatnio Ci brakowało.

Horoskop dzienny – Lew

Dzień zacznie się dla Ciebie bardzo nerwowo. Przez cały czas będziesz odnosić wrażenie, że znalazłaś/znalazłeś się w sytuacji, z której nie sposób się uwolnić. Łatwiej będzie Cię też namówić do działania, którego później będziesz żałować. Uważaj na to, kogo słuchasz i staraj się zachować resztki dystansu, zwłaszcza jeśli wiesz, że dana osoba nie zawsze bywa z Tobą szczera.

Horoskop dzienny – Panna

Uważaj dziś, Panno, co mówisz i komu udzielasz wskazówek. Nie chwal się nikomu swoimi pomysłami, bo bardzo prawdopodobnie ktoś skorzysta z nich, zanim się obejrzysz i zdążysz sama/sam je przedstawić. Jeśli zachowasz czujność, nic nie powinno Cię zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Waga

Od pewnego czasu masz wrażenie, że wykonujesz syzyfową pracę. Nic nie chce drgnąć w Twoim życiu, a Ty ciągle wracasz do tego samego punktu. Ktoś, kto mocno Ci zazdrości, zrobi wszystko, by pokrzyżować Ci plany. Broń swojego zdania, ale rób to rozważnie, by nie narobić sobie wrogów tam, gdzie ich nie ma.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpionom przyda się w poniedziałek odrobina cierpliwości. Tylko opanowanie pomoże Ci jakoś przeboleć spóźnienia wszystkich wokół w chwili, gdy Ty będziesz punktualny i zwarty do pracy. Postaraj się nie złościć, bo w przeciwnym razie niepotrzebnie zrazisz do siebie kilka oddanych Ci osób.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten poniedziałek będzie Ci doskwierała samotność. Potrzeba bliskości okaże się wręcz namacalna, a Ty nie będziesz się mogła/mógł przez nią skupić. Zdaj się na rozmowę z kimś, kto będzie Cię w stanie odrobinę wesprzeć. Postaraj się jednak nie wpadać w panikę, bo dziś odezwie się w Tobie skłonność do wyolbrzymiania.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś będziesz musiała/musiał jakoś radzić sobie z zastojem. To właśnie w jego wyniku Twoje działania staną w miejscu. Rozważ jednak, czy wszystko, czego dokonałaś/dokonałeś do tej pory na pewno było konieczne i właściwe. Jeśli nie, postaraj się to zweryfikować.

Horoskop dzienny – Wodnik

Musisz zachować czujność, szczególnie jeśli chodzi o ważne dokumenty do podpisania czy składane obietnice. Bardzo prawdopodobnie ktoś zechce Cię oszukać, wykorzystując Twoją naiwność bądź rozkojarzenie. Nie składaj też obietnic bez pokrycia, bo takie rzeczy uwielbiają się mścić.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

W ten poniedziałek trudno będzie Ci sobie poradzić ze skrajnymi emocjami. Do tego wszystkiego dojdzie jeszcze rosnące poczucie niepewności. Możesz też zostać zmuszona/zmuszony do szybkiego podjęcia ważnej decyzji. Niestety, jeśli wybierzesz źle, wszystko potoczy się zupełnie inaczej niż przewidujesz. Jedyne, co możesz zrobić w tej kwestii, by jakoś wybrnąć z całej sytuacji, to poprosić o pomoc kogoś, komu naprawdę ufasz. Rada tej osoby może okazać się na wagę złota.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Janusz Chabior w szpitalu chwali swoją żonę, która zakłada mu skarpety