Horoskop dzienny - 7 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 maja. Przekonaj się, co czeka Cię na koniec tygodnia. Jak Twoje sprawy poukładają się w piątek? Sprawdź, czy gwiazdy będą dla Ciebie życzliwie.

Horoskop dzienny - Baran

Barany lubią mieć wszystko dokładnie przemyślane i zaplanowane, tymczasem dziś trzeba będzie działać spontanicznie. Brak planu na początku Was sparaliżuje, ale później odkryjecie plusy tej sytuacji. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś bić się z myślami, nie do końca jesteście gotowi na to czego oczekuje druga strona. Doświadczenie Byka każe zwolnić, a nawet udać się w przeciwną stronę, ale czy nowe uczucie poczeka? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś odreagowywać stresy, praca coraz bardziej Was przytłacza i nie daje Wam chwili wytchnienia. Czas postawić wyraźnie granice, ktoś bierze od Was tyle ile może. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Rak

Raki nie lubią długich godzin za stołem, a dokładnie tak zapowiada się ten weekend. Czy uda Wam się ukryć emocje? Chyba nie tym razem, ktoś może usłyszeć kilka gorzkich słów. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie wiedzą, jakie jest źródło konfliktu, coraz bardziej jesteście skłonni do zgody. Ale sprawy tym razem poszły za daleko. Każda ze stron obstawia mocno przy swoim, nawet jeśli ta kłótnia już dawno nie ma żadnego sensu.  

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś wyznanie miłości, które nie jest szczere, ktoś łapie się ostatniej deski ratunku i jest to bardzo nieuczciwie. Nie dajcie się zwieść. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zrozumieją dziś, że czas przysiąść do pracy. Sprawy rodzinne trzeba odłożyć na bok, w przeciwnym razie grozi Wam degradacja, a nawet zwolnienie z pracy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony nie będą dziś zadowolone, zamiast miłych chwil w gronie przyjaciół czekają Was nadgodziny, ale nie ma tego złego. Ktoś, kto od dawna po cichu podkochuje się w Skorpionie, zaoferuje swoją pomoc. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce stąpają po cienkim lodzie, brak lojalności to Wasza dominująca wada. Partner nie lubi trudnych sytuacji i nie będzie wiecznie znosił Waszego zachowania. Czas dorosnąć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nie rozumieją, gdzie tkwi błąd i dlaczego Wasze życie zaczyna przypominać równię pochyłą. Winy nie warto szukać w otoczeniu tylko w sobie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zaczną dziś liczyć pieniądze, niestety oszczędności szukacie tam, gdzie nie trzeba. Są rzeczy ważne i ważniejsze, żadne tłumaczenia nie mogą mieć miejsca. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś zaskoczone, jak miło przebiegnie ten piątek. Ostatnich kilka dni sprawiło, że Wasza energia powoli się wyczerpuje. Co zrobić, gdy wszystko wokół się sypie? Poukładaj wszystko od początku. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji. Śpiewa "The Ride" pod prysznicem?
Więcej o: