Horoskop dzienny - 12 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 maja. Czy w środę gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe? Jak potoczy się koniec tygodnia?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą bić się z myślami, nic nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Ktoś bardzo chce mieć Barana na pokładzie, ale czy jednocześnie ma na to fundusze? 

Horoskop dzienny - Byk

Byki poczują się dziś źle, samotność daje Wam się we znaki. Miłości czasami warto pomóc, trudno będzie poznać drugą połówkę we własnych czterech ścianach. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą się dziś cieszyć z nieoczekiwanego zastrzyku gotówki. To, co kiedyś wydawało Wam się niemożliwe, teraz nareszcie nabierze realnych kształtów. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś bardzo niecierpliwe, ale finalnie to rozegranie bardzo Wam się opłaci. Inicjatywa kroczy tuż przed nagrodą i warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powoli zaczynają myśleć o przeprowadzce, nie jest łatwo tak wszystko zostawić, ale z drugiej strony być może to jest czas na całkiem nowy rozdział. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny lubią mieć wszystko pod kontrolą, tymczasem to właśnie dziś spadnie na Was miłość jak grom z jasnego nieba. Nic już nie będzie takie samo, bo to jest właśnie to jedno jedyne uczucie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zostaną dziś poproszone o pomoc. Ktoś z dalszej rodziny wyraźnie nie radzi sobie w życiu. Wagi staną na wysokości zadania i finalnie uda się załagodzić konflikt. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś roztaczać aurę tajemniczości, która przyciągnie rozmarzone spojrzenia. Zbyt duże zainteresowanie przyprawi Was o ból głowy, ale jak mówi przysłowie, od przybytku głowa nie boli. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś w swoim żywiole, to co kiedyś wydawało Wam się trudne teraz uda się zrealizować bez większych problemów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nie będą chciały dziś z nikim rozmawiać, złe samopoczucie będzie Wam towarzyszyć aż do południa. Wieczorem wszystko ulegnie zmianie za sprawą ciepła domowego ogniska. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś zdawać ważny egzamin, który uda Wam się zaliczyć śpiewająco. Przed Wami dobra przyszłość, wystarczy tylko uwierzyć w siebie. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby ostatnio trochę za dużo pracują, dlatego dziś warto opuścić biurowe mury nieco wcześniej. W domu czeka na Was ukochana osoba, która zasługuje na każdą minutę. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"
Więcej o: