Horoskop dzienny - 13 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 maja. Czy w czwartek gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe? Co czeka Cię na chwilę przed weekendem?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zdecydują się zrobić ważny krok naprzód, ale jednocześnie zostawią dla siebie furtkę. Relacje i komunikacja to Wasze mocne strony, tak że ze spokojem możecie patrzeć w przyszłość. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki lubią mieć wszystko podane na tacy, Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że w życiu nie ma drogi na skróty. O wszystko trzeba się postarać, także o nowy związek. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zechcą pójść za ciosem i zaplanują remont całego domu lub mieszkania. Pracę warto podzielić na etapy, to pozwoli Wam na oddech finansowy i względny spokój ducha. 

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanków według znaków zodiaku: mistrz gry wstępnej kontra nieśmiały czaruś

Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś ciekawą propozycję współpracy. Ktoś zechce wejść z Wami w układ, ta gra jest naprawdę warta świeczki. Gwiazdy radzą działać spokojnie, ale też bez większych obaw. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś analizować swoje finanse, jest parę obszarów, gdzie zdecydowanie warto poczynić oszczędności. To, co teraz uda Wam się zgromadzić, będzie dobrą bazą do całkiem nowej inwestycji. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny przewrócą swoje życie o 180 stopni, nowa miłość jest dla Was teraz najważniejsza, ale bez obaw. Druga strona także jest bardzo zaangażowana i czeka Was wspólna przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi poczują dziś przypływ energii, nie będzie takiego zadania, które byłoby dla Was trudne. To dobry moment na doprowadzenie do końca pewnego projektu, który od dawna nie daje Wam spokoju. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś szaleć na zakupach, weekendowa randka wymaga odpowiedniej oprawy. Wieczorem czeka Was miły telefon od przyjaciela, który pomoże dograć wszystkie szczegóły. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś zabiegać o względy partnera, ostatnio jesteście bardzo daleko od siebie. Wasze drogi muszą ponownie się skrzyżować, proza życie może skutecznie zakończyć każdy związek. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś prowadzić ważne rozmowy, w powietrzu wisi zmiana pracy lub nowa współpraca. W weekend będzie czas na dokładną analizę wszystkich za i przeciw. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki już dziś zaczną przygotowania do weekendu. Wymarzony urlop jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy chociaż raz postawić na swoim. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś pełen nadziei, jest pewien projekt, który czeka na pomyślne rozwiązanie pod kątem urzędowym. Gwiazdy widzą światełko w tunelu i możecie być pewni, że tym razem się uda. 

Zobacz wideo Jakie bajki w dzieciństwie oglądał Dominik Rupiński? [LISTA PLOTKA]
Więcej o: