Horoskop dzienny - 15 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 maja. Czy w sobotę gwiazdy będą dla Ciebie łagodne? Sprawdź, jak spędzisz pierwszy dzień weekendu.

Horoskop dzienny - Baran

Barany z jednej strony chcą być uczciwe w stosunku do swojego partnera, z drugiej chciałby sprawdzić, jak smakuje zakazany owoc. Ta gra może skończyć się dla Was totalnym przetasowaniem, ale to jest właśnie to, co regularnie serwuje nam życie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki przeprowadzą dziś ciekawą rozmowę, dobre wibracje z dawno niewidzianym przyjacielem przywrócą Wam wiarę w szczere intencje. O to właśnie chodzi w życiu, aby skupiać się na tych, którzy są prawdziwi. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją swój błąd i będą starały się przeprosić, ale zamiast poczucia winy wyjdzie Wam tylko kolejna fala pretensji, na którą druga strona nie ma ochoty. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś szukać brakującej sumy, wszystkie oficjalne źródła się wyczerpały, czy to już czas poprosić o pomoc najbliższych? Można spróbować, ale z rodziną najlepiej wychodzi się na pamiątkowych zdjęciach i to jest prawda. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś obdzwaniać znajomych w poszukiwaniu towarzystwa do grilla, niestety każdy będzie miał jakąś wymówkę. Finalnie okaże się, że skończycie ten wieczór samotnie. Może czas przemyśleć swoje zachowanie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś wyjątkowy prezent, nie będzie to jeszcze to, na co czekacie, ale ten mały drobiazg sprawi Wam ogromną radość. Dobry obiad lub pyszna kawa na mieście będzie miłym podziękowaniem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą próbowały dziś pogodzić zwaśnione strony, niestety nie jesteście w całej tej sytuacji do końca uczciwi. Co da się stwierdzić gołym okiem, ktoś każe Wam schować pozory do kieszeni. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mają cudowne wsparcie w najbliższych, dzięki temu wiele spraw idzie Wam gładko. To prawdziwe szczęście, o które warto dbać i je doceniać nawet w małych gestach. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wybiorą się dziś w romantyczną podróż, odwiedzicie stare kąty, które dobrze Wam się kojarzą. Nic tak nie zbliża dwójki ludzi, jak magiczne chwile tylko we dwoje. Dobrze, że jest na to czas. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś ważną wiadomość, ktoś nie będzie czekał do poniedziałku i już dziś przekaże Wam dobre wieści. Nowe perspektywy są w zasięgu ręki, wystarczy po nie sięgnąć. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki spędzą dziś miły dzień na świeżym powietrzu, praca w ogrodzie lub piknik za miastem to Wasz przepis na idealną sobotę. Ciszę przerwie niespodziewany telefon, po południu możecie spodziewać się gości. W drzwiach stanie przyjaciel ze złamanym sercem. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby z chirurgiczną precyzją będą dziś dążyć do celu, pomoże Wam w tym cykl spotkań. Kierunek współpracy z grupą ekspertów jest bardzo dobry, profesjonalizm zapewni brak problemów. 

Zobacz wideo Jakub Flas "Kubańczyk" zdradza swoje największe wady i grzeszki [LISTA PLOTKA]
Więcej o: