Horoskop dzienny - 17 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 maja. Radość czy smutek - która z tych emocji będzie Ci towarzyszyć w ten poniedziałek? Zajrzyj do horoskopu i dowiedz się, co przyniesie Ci przyszłość.

Horoskop dzienny – Baran

Dziwaczny zbieg okoliczności sprawi, że wyjaśnisz sprawę, za którą od dłuższego czasu nie mogłaś/mogłeś się zabrać. Szczęście dopisze Ci także później, gdy osoba, jakiej nigdy byś o to nie podejrzewała/podejrzewał, zaoferuje Ci swoją pomoc. I to całkiem bezinteresownie!

Horoskop dzienny – Byk

Wreszcie coś zacznie się układać w Twoim życiu, choć ostatnie zdarzenia rozbudziły w Tobie raczej pesymizm. Uda Ci się poświęcić uwagę swojej karierze zawodowej, którą ostatnio mocno zaniedbałaś/zaniedbałeś. Niewykluczone, że jeśli dobrze się rozejrzysz, dostrzeżesz szansę na zasłużony awans.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Czeka Cię poważny dylemat i niestety, niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, nie będziesz zadowolona/zadowolony. Zaryzykujesz bardzo wiele, ale jeśli dobrze przemyślisz sprawę, prawdopodobnie sporo na tym zyskasz. Nie śpiesz się jednak, bo za złą decyzję możesz bardzo długo płacić.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

Rakom będzie w ten poniedziałek towarzyszył niesprecyzowany niepokój. Prawdopodobnie jego źródłem okaże się nieciekawa sytuacja finansowo-zawodowa. Musisz zastanowić się poważnie, co robisz nie tak i to poprawić, bo w przeciwnym razie Twoje problemy jedynie się pogłębią. Zweryfikuj też swoje relacje pod kątem szkodliwości, bo być może to ktoś z Twoich znajomych negatywnie wpływa na Twoją codzienną wydajność.

Horoskop dzienny – Lew

Poniedziałek postawi Cię w takiej sytuacji, że będziesz musiała/musiał koniecznie wykorzystać swoje znajomości, by wyjść na prostą bez większych wyrzeczeń. Staraj się więcej rozmawiać z ludźmi, zamiast stawiać ich przed faktem dokonanym. To pozwoli Ci się zbliżyć do wielu spośród nich i znacznie ułatwi niektóre sprawy.

Horoskop dzienny – Panna

Nagle dostrzeżesz, że Twoje życie jest nudne i całkowicie pozbawione sensu. W Twojej głowie szybko zapadnie decyzja, by to zmienić. Przeanalizujesz wszystkie za i przeciw, by dokonać zmian, które pozwolą je odpowiednio urozmaicić i sprawić, że będziesz czerpać z tego wszystkiego sporą przyjemność.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś może się w Tobie odezwać wewnętrzny krytyk. Za wszelką cenę powstrzymaj się od wyrażania niepochlebnych opinii na temat innych, staraj się też na każdym kroku nie wypominać im błędów. Skup się raczej na tym, co dotyczy Ciebie i Twoich własnych problemów. Wieczorem udaj się na spacer, bo ten na pewno rozjaśni Ci umysł, a może i pozwoli inaczej spojrzeć na niektóre sprawy.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ten poniedziałek pozwoli Ci rozpocząć wszystko od nowa. W końcu dostrzeżesz, że tym, co od tygodni Cię dobija, jest rutyna. Postaw na zmiany, jednak zachowaj stałą ostrożność, ponieważ źle zaplanowane działania mogą Ci zaszkodzić, rujnując pewne obszary Twojego życia.

Horoskop dzienny – Strzelec

Poniedziałek okaże się dobrym dniem na wyjaśnianie nieścisłości i wyjawianie innym prawdy o sobie. Jeśli coś Cię męczy, po prostu wyrzuć to z siebie – możesz być pewny, że ktoś pilnie Cię wysłucha. Twój przełożony wreszcie dostrzeże Twoje umiejętności i zacznie się do Ciebie odnosić z większym uznaniem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożce nie będą mogły się dzisiaj pozbierać, dotkliwie odczuwając skutki utraty życiowej stabilizacji. Podejmiesz szereg decyzji, które nie będą do końca właściwe, jednak zmuszona/zmuszony sytuacją, nie znajdziesz innego wyjścia, by przetrwać.  Prędzej czy później, i tak będziesz musiała/musiał się przygotować do tego, co przecież kiedyś nastąpi.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dopadnie Cię dzisiaj lekkie lenistwo. Jeśli chcesz zachować chociaż część swojej zwykłej wydajności, postaraj się raczej unikać robienia tego, czego nie lubisz. Jeśli masz taką możliwość, po prostu przełóż obowiązki na kiedy indziej.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby doczekają się powrotu spokoju, na który nie mogły liczyć przez ostatni miesiąc. Wreszcie okaże się, że zrealizowałaś/zrealizowałeś wszystkie plany, które chciałaś/chciałeś. Po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna uda Ci się osiągnąć to, na czym najbardziej Ci zależało. Rodzina da Ci do zrozumienia, że bardzo Cię kocha i docenia Twoje starania. To okaże się niezwykle przyjemnym doświadczeniem.

Zobacz wideo Jaką gwiazdę chciałby poznać Jakub Flas "Kubańczyk"? A z kim miałby feat? [LISTA PLOTKA]
Więcej o: