"Przysięga" odcinek 365. Rodzina zmartwiona decyzją Reyhan i Emira. Co zrobią bohaterowie?

"Przysięga" dzieli bohaterów na dwa obozy. W odcinku 365. dowiemy się jak najbliżsi zareagowali na wieści o ciąży Reyhan. Czy jest nadzieja na szczęśliwe rozwiązanie całej sytuacji?

Serial „Przysięga” od ubiegłego roku dostarcza widzom nie lada emocji. Turecka produkcja nie zwalnia tempa i w każdym odcinku szykuje nowe zwroty akcji. W odcinku nr 365 również ich nie zabraknie. Główni bohaterowie będą przeżywać rozterki w związku z wiadomością, jaką przekażą im Reyhan i Emir. Małżeństwo, choć szczęśliwe, zmaga się z problemami zdrowotnymi. Czy nowiny zrodzą nowy konflikt w rodzinie?

Helena Christensen praktykuje morsowanieHelena Christensen zanurza się w zimnej wodzie. Internauci są w szoku: Królowa lodu

„Przysięga”. Przyjaciółka namawia Reyhan na zmianę decyzji

W 365 odcinku „Przysięgi” rodzina i przyjaciele dowiedzą się o decyzji jaką podjęli Reyhan i Emir. Przypomnijmy, że małżonkowie przechodzili trudne chwile. Reyhan przebywała w szpitalu, a jej ciąża niesie za sobą duże ryzyko. Narin załamuje się, kiedy dociera do niej informacja, że ciąża zagraża życiu Reyhan. Postanawia porozmawiać z przyjaciółką i przekonać ją, by zmieniła swoją decyzję w sprawie aborcji.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska na odważnym zdjęciu w biustonoszu. "Nieziemsko"

Problemem ciąży przejmują się także Sehriye i Kemal. Melike stara się jednak trzymać wszystkich w ryzach. Zapowiada rodzinie, aby wykrzesali z siebie radość, kiedy przyjmują Reyhan, zamiast ją zasmucać. Młoda kobieta i tak ma już za dużo zmartwień. Emir wspiera żonę, jednak nie może się pogodzić z jej decyzją, że urodzi dziecko mimo wszystko. Narin próbuje w inny sposób wesprzeć przyjaciółkę.

Odcinek 365. „Przysięgi” zostanie wyemitowany w piątek, 5.03 o godzinie 16:05.

Zobacz wideo Wojciech Gola w programie PLOTKERSI