"Blondynka" 9. sezon. Znamy datę premiery serialu z Martą Żmudą Trzebiatowską. Kiedy oglądać?

Serial "Blondynka" z Martą Żmudą Trzebiatowską wróci na ekrany telewizorów za kilka tygodni. Producenci TVP wskazali dokładną datę emisji 9. sezonu.

"Blondynka" już wkrótce znowu pojawi się na antenie TVPMarta Żmuda Trzebiatowska po raz kolejny wcieli się w tytułową, główną rolę. Produkcja zdradziła kilka wątków, które pojawią się w serialu. Kiedy dokładnie będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek?

"Blondynka" z Martą Żmudą Trzebiatowską powraca

Serial "Blondynka" wystartował w 2010 roku. Główny wątek dotyczy losów młodej pani weterynarz, która zniechęcona życiem w mieście, postanawia przeprowadzić się na wieś. W nowym sezonie Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Sylwia Kobus będzie próbowała uratować swój związek z Dawidem. 

Mąż ma sfinalizować wszystkie sprawy w Fundacji i definitywnie zakończyć relację z Martą, jednak ta nieoczekiwanie prosi o pomoc. Mężczyzna musi pojechać do letniego domu przyjaciółki, a jej samochód okazuje się zepsuty. Razem ruszają w podróż. Kiedy w końcu Sylwia widzi wracającego samochodem męża, na leśną drogę wybiegają dwa bezpańskie psy. Dawid, żeby uniknąć potrącenia zwierzaków, gwałtownie skręca w las. Nie wiadomo jednak, czy całe zajście zakończy się dla niego szczęśliwie.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska znów zmieniła kolor włosów. "Dobrze, że moje włosy to wytrzymują". Udana metamorfoza?

"Blondynka" - kiedy 9. sezon z Martą Żmudą Trzebiatowską?

W główną rolę w "Blondynce" ponownie wcieli się Marta Żmuda Trzebiatowska, która występuje w serialu od 2019 roku. Wcześniej tę samą bohaterkę grały: Julia Pietrucha, Joanna Moro oraz Natalia Rybicka.

Poprzedni sezon serialu "Blondynka" zakończył się w lutym. Wiadomo już, że kolejne odcinki pojawią się na antenie TVP już 1 stycznia 2021 roku. 

Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.