Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu "Blondynka" miała wystąpić już 10 lat temu. Dlaczego więc pojawiła się wtedy Julia Pietrucha?

Marta Żmuda Trzebiatowska zostanie właśnie czwartą aktorką, która wcieli się w postać głównej bohaterki w serialu "Blondynka". Okazuje się jednak, że już 10 lat temu miała zagrać w produkcji - ofertę jednak odrzuciła.

Marta Żmuda Trzebiatowska została nową, czwartą już, Blondynką - Sylwią Kubus - w serialu "Blondynka". W roli tej do tej pory widzieliśmy ostatnio Natalię Rybicką, która zastąpiła Joannę Moro, która z kolei zastąpiła Julię Pietruchę. Tymczasem Marta Żmuda Trzebiatowska w 2009 roku miała już scenariusz do serialu w dłoniach i widziana była przez producentów z TVP jako aktorka do głównej roli.

Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu "Blondynka"

Marta Żmuda Trzebiatowska 10 lat temu niemalże została pierwszą Sylwią Kubus, czyli tytułową "Blondynką". Jak wyznała w rozmowie z Newserią, dostała ofertę od TVP, czytała nawet scenariusz serialu. Zdecydowała jednak, że w tamtym czasie ważniejsze będą dla niej role filmowe, a nie serialowe. Aktorka wybrała wtedy rolę w filmie "Śluby panieńskie".

Marta Żmuda Trzebiatowska zagra Sylwię Kubus w serialu "Blondynka"

Marta Żmuda Trzebiatowska tym razem postanowiła dać serialowi szansę. Została czwartą "Blondynką". Żeby lepiej przygotować się do roli, granej wcześniej przez Natalię Rybicką, obejrzała cały siódmy sezon:

Bardzo chciałam zachować rys główny, charakterologiczny postaci, którą stworzyły pięknie moje poprzedniczki - mówiła Newserii aktorka.

W lipcu fani mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej odsłonie - do tej pory ciemnowłosa aktorka przefarbowała się na blond. Jak wygląda? Możecie zobaczyć jej metamorfozę TUTAJ.

Kiedy nowy sezon serialu "Blondynka"?

TVP pokaże pierwszy odcinek ósmego sezonu serialu "Blondynka" za miesiąc - dokładnie 6 grudnia 2019 roku o godzinie 20.35. Prócz Marty Żmudy Trzebiatowskiej wystąpią też m.in. Hanna Śleszyńska, Andrzej Grabowski i Olaf Lubaszenko. Na ekranie pojawi się też mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej, Kamil Kula.

Nie zobaczymy natomiast Magdaleny Schejbal, która z powodów zdrowotnych odeszła z serialu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.