Marta Żmuda Trzebiatowska zagra w serialu "Blondynka". Metamorfozę pokazała na Instagramie. W jasnym blondzie wygląda świetnie

Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała włosy na jasny blond. Aktorka zrobiła to, bo otrzymała rolę w serialu "Blondynka". Nowa fryzura jej służy!

Marta Żmuda Trzebiatowska ogłosiła na Instagramie, że otrzymała główną rolę w serialu "Blondynka". Zastąpi w nim Natalię Rybicką. Jak pewnie wiecie, Żmuda ma nieco ciemniejsze włosy niż aktorki, które do tej pory wcielały się w postać sympatycznej pani weterynarz. Ale ten problem jest już rozwiązany - Trzebiatowska przefarbowała włosy na jasny blond.

W opisie pod zdjęciem Marta przyznała, że już kiedyś była rozważana do roli Sylwii Kubus, ale zrezygnowała, bo wybrała angaż w filmie "Śluby panieńskie".

 
Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się podobał - wspomina aktorka. - W tym samym czasie wygrałam casting do filmu "Śluby panieńskie" w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty... i trudny.

Jak widać, co się odwlecze, to nie uciecze ;) Cieszycie się z wyboru Żmudy do tej roli?

Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.