Marta Żmuda Trzebiatowska zagra w serialu "Blondynka". Metamorfozę pokazała na Instagramie. W jasnym blondzie wygląda świetnie

Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała włosy na jasny blond. Aktorka zrobiła to, bo otrzymała rolę w serialu "Blondynka". Nowa fryzura jej służy!

Marta Żmuda Trzebiatowska ogłosiła na Instagramie, że otrzymała główną rolę w serialu "Blondynka". Zastąpi w nim Natalię Rybicką. Jak pewnie wiecie, Żmuda ma nieco ciemniejsze włosy niż aktorki, które do tej pory wcielały się w postać sympatycznej pani weterynarz. Ale ten problem jest już rozwiązany - Trzebiatowska przefarbowała włosy na jasny blond.

W opisie pod zdjęciem Marta przyznała, że już kiedyś była rozważana do roli Sylwii Kubus, ale zrezygnowała, bo wybrała angaż w filmie "Śluby panieńskie".

Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się podobał - wspomina aktorka. - W tym samym czasie wygrałam casting do filmu "Śluby panieńskie" w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty... i trudny.

Jak widać, co się odwlecze, to nie uciecze ;) Cieszycie się z wyboru Żmudy do tej roli?

jm

Więcej o:
Komentarze (31)
Marta Żmuda Trzebiatowska zagra w serialu "Blondynka". Metamorfozę pokazała na Instagramie. W jasnym blondzie wygląda świetnie
Zaloguj się
 • Gość: Iza

  Oceniono 18 razy 16

  Nie wierzę. Jedną postać będzie grać 50 aktorek. Każda inna wizualnie.

 • Gość: asd

  Oceniono 13 razy 11

  Prawdziwe brunetki wyglądają źle w takich blondach. a na tym zdjęciu wygląda dobrze tylko dlatego, że na zdjęciu jest jakiś filtr.

 • Gość: Juli

  Oceniono 12 razy 8

  Tak drewniana aktorka , jakich mało.

 • Gość: Taki owaki

  Oceniono 11 razy 7

  Wszystko fajnie, tylko to kiepska aktorka jest! Nie było lepszych warsztatowo? Zafarbować można każdą

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 6

  tylko nie to drewno!

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 6 razy 4

  Według mnie oraz mojego gustu Marta jest 1-ą z lepszych tak zwanych celebrytek w dzisiejszym rankingu na ściance towarzyskiej show biznesu

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 3 razy 3

  Marta ma kapitalne spojrzenie tak zwane jakby to powiedziała pani Beger ku...ki w oczach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX