Magdalena Schejbal odchodzi z serialu "Blondynka". Aktorka ma problemy ze zdrowiem. "Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji"

Magdalena Schejbal już nie będzie występowała w serialu "Blondynka". Aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem, co uniemożliwia jej dalszą pracę.

Magdalena Schejbal odchodzi z serialu "Blondynka", a wszystko przez jej problemy ze zdrowiem. Aktorka doznała poważnego urazu kręgosłupa, co nie pozwala jej dalej pracować.

Magdalena Schejbal ma problemy ze zdrowiem

Magdalena Schejbal o swojej decyzji poinformowała fanów na Instagramie. Aktorka zaznaczyła, że wiosną tego roku doznała urazu kręgosłupa. Sprawa jest na tyle poważna, że sama zainteresowana musi znacznie ograniczyć swoje aktywności zawodowe, a także poddać się solidnej rehabilitacji. Kłopoty zdrowotne już wcześniej odbiły się na jej pracy, ponieważ straciła kilka intratnych propozycji. 

(...) Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny, ale zdrowie ważniejsze! Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam... - napisała na Instagramie. 
 

Magdalena Schejbal uspokoiła fanów i zapowiedziała, że już wkrótce powróci na ekrany. Będziecie czekać?

Problemy z kręgosłupem to problem coraz większej ilości Polaków. Jak sobie z nim radzić?

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.