Marta Żmuda-Trzebiatowska zaprasza na ostatnie pokazy sztuki ze swoim udziałem. My patrzymy na mega modną sukienkę z Zary!

Marta Żmuda-Trzebiatowska należy do aktorek, które nie zwalniają tempa. Możemy ją oglądać zarówno w telewizji, jak i na deskach Teatru Kwadrat. Jest jeszcze szansa załapać się na ostatnie spektakle. My jednak zwracamy też uwagę na sukienkę z najświeższego zdjęcia!

Marta Żmuda-Trzebiatowska słynie z tego, że rzadko mówi o swoim prywatnym życiu. Wiemy, że jest w związku aktorem Kamilem Kulą i mają synka Bruna. Dla Żmudy-Trzebiatowskiej rodzina jest bardzo ważna, ale nie odpuszcza przy tym pracy!  Obecnie możemy ją oglądać w serialu Na Dobre i Na Złe, Wojenne Dziewczyny i Blondynkach. Pojawiła się także w filmie Żuławskiego Mowa Ptaków. Fani teatru mogą ją obejrzeć w sztuce Wrócę przed północą, na którą Marta w jednym z ostatnich postów zaprasza, gdyż to już ostatnia szansa! Fanki, które były już na spektaklu bardzo go chwalą. Inne zaś zwracają uwagę na sukienkę z modnym wzorem: 

Ale masz piękną sukienkę ;)
 

Pod jednym z komentarzy dotyczących sukienki, gwiazda zdradziła, że pochodzi ona z kolekcji marki Zara. Niestety jest ona z poprzedniej kolekcji. Fanki zachwycają się kontrastowym kolorem i modnym wzorem. Trzeba przyznać, że zwierzęcy wzór od jakiegoś czasu to prawdziwy hit, który nie schodzi z listy trendów

Sukienki w zwierzęcy wzór 

Jeśli mielibyśmy wymienić najpopularniejsze wzory ostatnich sezonów, to oprócz kraty i kwiatów na szczycie listy trendów jednoznacznie plasuje się wzór zwierzęcy. Nie mowa tutaj tylko o popularnej panterce, ale także i motywie wężowym oraz tygrysim. Wzory te możemy dostać w wielu kolorach, nie tylko tych ściśle nawiązujących do barw prawdziwych zwierząt. Bardzo popularne są te w odcieniach czerwieni, tak jak sukienka Żmudy-Trzebiatowskiej. Oprócz tego hitem jest też przewijająca się gdzieniegdzie zieleń oraz błękit. Czasami znajdziemy też miks różnych kolorów. 

Sukienki ze zwierzęcym wzorem to nadal modny wybór, który sprawdzi się na wiele okazji. W ofertach wielu marek znajdziesz najróżniejsze fasony, które dopasujesz do swojej sylwetki i gustu. Możesz zdecydować się między sukienkami ołówkowymi albo rozkloszowanymi. Sam materiał również ma znaczenie. Na jesień idealne będą modele dzianinowe. Na nieco cieplejsze dni możesz wybrać sukienki z żorżety, które wyglądają niezwykle elegancko.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.