Horoskop dzienny - 19 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 19 października. Los może nieraz poważnie namieszać w Twoim życiu. Przekonaj się koniecznie, jak upłynie Ci ten dzień i na co musisz koniecznie zwrócić uwagę.

Horoskop dzienny – Baran

Ten poniedziałek zacznie się dla Ciebie z ogromnym przytupem. Pojawią się przed Tobą rozmaite propozycje, większość z nich na tyle kusząca, by stracić głowę. Postaraj się jednak mimo wszystko zachować rozsądek i świadomie podejmować poszczególne decyzje. Nie daj się zmanipulować, bo jeśli stracisz czujność, bardzo łatwo padniesz ofiarą oszustwa, które napsuje Ci sporo krwi.

Horoskop dzienny – Byk

Najwyższy czas, by obudzić w sobie kreatywność i wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko dzisiaj może Ci się poszczęścić i wreszcie ukierunkujesz swoje plany w taki sposób, by Twoja przyszłość stała się bardziej klarowna i jawiła się w pogodnych barwach. Nie bój się wyzwań, bo dzisiaj, dzięki swojemu szczęściu, zdołasz podołać każdemu z nich.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzięki sprzyjającej mocy gwiazd będziesz miał/a świetne pomysły w pracy, które będą mogły popchnąć dalej projekt lub pozwolą Ci zyskać w oczach szefa, a może nawet doprowadzą do tego, że poprowadzisz coś zupełnie swojego. Nie dziel się jednak swoimi pomysłami z innymi, nawet tymi, którzy są z Tobą najbliżej i bardzo im ufasz. Miej świadomość, że w Twoim towarzystwie przebywa ktoś fałszywy, kto źle Ci życzy i może wziąć to, nad czym pracowałeś/aś i przedstawić za własne.

Horoskop dzienny – Rak

Ten dzień może Cię poważnie znudzić. W pracy nawarstwią Ci się zadania, które będą nieco monotonne, ale niestety konieczne do wykonania. Pociesz się jednak, że kiedy już je wykonasz, wrócisz do domu, a tam będzie czekać na Ciebie miła niespodzianka. To za jej sprawą uda Ci się spędzić naprawdę przyjemny wieczór.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio za bardzo stronisz od rozgłosu. Nie bój się pokazać wszystkim, co osiągnąłeś/aś, bo dzisiejszy dzień jest na to idealną porą. Jeśli tylko się odważysz, zostaniesz doceniony przez współpracowników, a także zyskasz w oczach swojego przełożonego. Nie musisz się martwić, że powinie się noga, bo to, co planujesz, okaże się naprawdę idealnym rozwiązaniem dla wszystkich.

Horoskop dzienny – Panna

W pracy zupełnie nie będziesz się zgadzać ze swoim przełożonym, lub też osobą, która nadzoruje projekt, w jakim uczestniczysz. Dostrzeżesz błędne założenia w jego decyzjach i nie spodoba Ci się to, w jakim kierunku zmierza to, nad czym obecnie pracujecie. Postaraj się jednak zgłosić swoje uwagi ostrożnie i zachowaj uprzejme usposobienie, ponieważ łatwo możesz uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Nie wahaj się jednak przed wyjawieniem zastrzeżeń, ponieważ w przeciwnym razie nie unikniecie zbiorowej katastrofy.

Horoskop dzienny – Waga

Uważaj na to, w jakim towarzystwie się dzisiaj znajdujesz. Bardzo możliwe, że dwie bliskie Ci osoby rozpoczną kłótnię, a Ty staniesz pomiędzy nimi jako osoba trzecia. Jeśli nieodpowiednio dobierzesz słowa, możesz zaognić spór i tylko pogorszyć napiętą atmosferę. Postaraj się znaleźć jakieś dobre rozwiązanie, wspomnij o nim, jednak staraj się otwarcie nie mieszać między nich, ponieważ każdy będzie chciał Cię przeciągnąć na swoją stronę i obrazi się, jeśli powiesz coś nie po jego myśli.

Horoskop dzienny – Skorpion

Sam/a zdziwisz się, jak dobry humor będzie Ci dziś towarzyszyć. Do wszystkiego podejdziesz z entuzjazmem, nawet do tych rzeczy, za którymi z natury nie przepadasz. Znajomi zdziwią się Twoim pozytywnym nastawieniem, zwłaszcza że bez większych trudności wybaczysz im wcześniejsze urazy, a jeśli dziś wydarzą się jakieś nieprzyjemne sytuacje, w ogóle ich nie zauważysz albo obrócisz wszystko w żart. Korzystaj z tego dnia, bo niedługo niestety nie będzie już tak kolorowo.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten poniedziałek staniesz się wyjątkowo drażliwy/a. Byle głupota będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi, a Twoje komentarze wobec innych mogą się okazać naprawdę nieprzyjemne. Postaraj się dwa razy zastanowić, zanim coś powiesz i spróbuj zapanować nad emocjami. Jeśli tego nie zrobisz, możesz sprowokować pogorszenie się stosunków między Tobą a kimś Ci bliskim.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tego dnia wiele osób będzie na Ciebie liczyć. Nie irytuj się, staraj się być cierpliwym i pomóż tym, którzy naprawdę tego potrzebują, bo na przykład nie mają tak rozległej i ugruntowanej wiedzy jak Ty. Wspieraj ich w podejmowaniu kolejnych decyzji, by mieć pewność, że nie zboczą z właściwej ścieżki.

Horoskop dzienny – Wodnik

Na pewne rzeczy niestety nie masz wpływu, o czym boleśnie przekonasz się w poniedziałek. Mimo wszystko, staraj się robić to, co do Ciebie należy i cieszyć się tym, co masz. Rozpaczanie nad czymś, czego i tak nie zmienisz, nie ma najmniejszego sensu.

Horoskop dzienny – Ryby

Tego dnia nie będziesz mógł/mogła skupić się na pracy. Myślami cały czas będziesz przy rodzinie, bo Twoja intuicja podpowie Ci, że wydarzy się coś złego. Prawdopodobnie rzeczywiście tak będzie – pojawią się jakieś kłopoty u młodszych członków rodziny, z którymi nie poradzą sobie sami. Postaraj się być dla nich wsparciem i nie ustępuj, gdy będą próbowali Cię zbyć. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Wywiad z uczestnikami "Love Island"
Więcej o: