Horoskop dzienny - 14 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 października. Nie masz pojęcia, co czeka na Ciebie w niedalekiej przyszłości? Przekonaj się, czego należy się spodziewać i nie bój się podejmować kolejnych wyzwań, które na Ciebie czekają!

Horoskop dzienny – Baran

Środa to prawdziwy moment przełomu. W Twoim życiu właśnie wtedy zacznie się coś zupełnie nowego i praktycznie wszystko tego dnia będzie się wokół tego kręcić. Wreszcie będziesz mogła/mógł skierować swoją ścieżkę na właściwe tory i zająć się tym, co naprawdę kochasz. Pamiętaj, zmiany są nieuniknione i lepiej nie odkładać ich w nieskończoność!

Horoskop dzienny – Byk

Coś, na co bardzo liczyłaś/liczyłeś, prawdopodobnie niestety się nie powiedzie. Z tego powodu ujdą z Ciebie wszystkie pozytywne emocje i popadniesz w coś w rodzaju letargu. Możliwe, że będziesz bardzo rozżalona/rozżalony, co będzie Ci mocno przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków. Postaraj się jednak dostrzec w tej sytuacji także pozytywne strony i przestać się załamywać, bo to i tak nie przyniesie Ci spodziewanej ulgi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W pracy zwali się dzisiaj na Ciebie mnóstwo obowiązków. Nie będą to przyjemne zadania, jednak powstrzymaj się od komentarzy i nie negocjuj z przełożonym, bo humor z pewnością mu nie dopisuje. Co więcej, szybko przekonasz się, że jeśli chodzi o to, co zostało Ci zlecone, nie masz sobie równych, dzięki czemu zasłużysz nie tylko na pochwałę, ale i, kto wie, może dodatkowe profity.

Horoskop dzienny – Rak

Ta środa sprzyja emocjom. Nic dziwnego, że staniesz się bardzo wrażliwa/wrażliwy i prawdopodobnie nad tym nie zapanujesz. Choć wiele osób z Twojego otoczenia mogło Cię nie znać od tej strony, chcąc nie chcąc, pokażesz im swoją drugą twarz. Nie wstydź się jednak, bo nie ma czego – na pewno doskonale zrozumieją Twoją potrzebę odreagowania.

Horoskop dzienny – Lew

Najwyższy czas, byś zatroszczyła/zatroszczył się o samą/samego siebie. Z tego względu, że ostatnio pomagałaś/pomagałeś wszystkim naokoło, zaniedbałaś/zaniedbałeś własne sprawy. Jeśli planowałaś/planowałeś inwestycje, nastaw się na jak największe zyski. Chodzi przecież o to, by samemu odnieść jakieś korzyści, a nie oglądać się na innych.

Horoskop dzienny – Panna

Koniecznie kontroluj to, co mówisz, bo z Twoich ust mogą wyjść komentarze, które niekoniecznie przypadną do gustu osobom z Twojego otoczenia. Oczywiście, możesz w każdej chwili zmienić towarzystwo, jednak i tak nie pozbędziesz się pewnych uprzedzeń. Tę środę powinnaś/powinieneś spędzić na uboczu, by nie sprowokować żadnej kłótni.

Horoskop dzienny – Waga

Otrzymasz poważną propozycję, która będzie Ci się jawiła jako coś doskonałego, co pomoże Ci w realizacji planów na przyszłość. Nie ufaj jednak złudnemu wrażeniu, bo ktoś, kto wyszedł z tą propozycją, próbuje po prostu zagrać na Twojej ambicji. Lepiej trzymaj się tego, co już znasz i nie szarżuj z decyzjami, które mogłyby Ci poważnie namieszać w życiu.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pech wisi w powietrzu. Jeśli masz taką możliwość, spróbuj wyjść do pracy nieco wcześniej, bo wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że się spóźnisz, a to pociągnie za sobą dość nieprzyjemne konsekwencje. Choć zwykle punktualność to Twoje drugie imię, przełożony może nie zrozumieć tego ''jednego jedynego razu''. Staraj się też kontrolować uwagi, które wypowiadasz, bo niechcący możesz kogoś bardzo mocno skrzywdzić lub urazić.

Horoskop dzienny – Strzelec

Już od rana poczujesz się zmęczona/zmęczony – i fizycznie, i psychicznie. Nadmiar obowiązków, z którym nie radzisz sobie już od jakiegoś czasu, definitywnie Cię przytłoczy, a Ty nie będziesz wiedzieć, w którą stronę uciekać. Nie ustrzeżesz się też dodatkowo frustrujących niepowodzeń. Mimo wszystko, nie poddawaj się, bo za dzień lub dwa ktoś doceni Twoją pracę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Bądź w stałej gotowości, bo oto pojawi się przed Tobą szansa na całkowite odmienienie życia, z której po prostu aż żal nie skorzystać. Niestety, w tę środę bardzo łatwo będzie Cię rozproszyć, więc niewykluczone, że w ogóle nie zauważysz tego, co stanie na Twojej drodze. Staraj się więcej myśleć sercem, a mniej rozumem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Uwaga, bo dziś możesz paść ofiarą przebiegłych manipulacji. Co gorsza, ktoś, kogo nie podejrzewasz o złe intencje może sporo namieszać. Jeśli możesz, unikaj chaosu i staraj się liczyć wyłącznie na siebie – zdecydowanie najlepiej na tym wyjdziesz.

Horoskop dzienny – Ryby

Tym razem lepiej, żebyś nie kusiła/kusił losu i stroniła od ryzyka. Nie przeceniaj swoich możliwości, bo w wyniku koszmarnego zbiegu okoliczności, możesz sobie wyrządzić krzywdę. Nie podejmuj trudnych tematów, bo i w tej kwestii może Ci pójść nie najlepiej. Trzymaj się raz przygotowanego planu i na razie go nie zmieniaj.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo "The Four. Bitwa o sławę". Dagmara Czechura opowiedziała, jak wygląda show-biznes za oceanem