Horoskop dzienny - 15 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 października. Nie jesteś pewny/a, co przytrafi Ci się tego dnia? Dowiedz się, czy los Ci sprzyja i podejmij odpowiednie kroki, by nie żałować żadnej ze swoich decyzji.

Horoskop dzienny – Baran

Już dawno nie miałeś/aś takiego szczęścia! Czwartek nie tylko pozwoli Ci na złapanie oddechu, ale i umożliwi realizację planów, które przekładałeś/aś od dawna. Jeśli bierzesz udział w grach losowych, dziś jest świetna okazja, by zagrać po raz kolejny. Wynik może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Byk

Niepokój przywita Cię już z samego rana. Nie daj się jednak zwariować – to tylko złe przeczucie, które z czasem przeminie, jeśli tylko zajmiesz się tym, co dla Ciebie ważne. W pracy wydarzy się dużo istotnych rzeczy, być może nadejdzie przełom w jednej z kluczowych spraw, którymi się zajmujesz. Nie pozwól, by szansa znów przeszła Ci koło nosa i wyjątkowo staraj się trzymać rozsądnych rozwiązań.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Problemy w Twojej rodzinie czekają na rozwiązanie i niestety same nie znikną. Czwartek to dobry dzień, by spróbować się nad nimi pochylić. Może pozostali członkowie rodziny także postanowią współpracować? Pamiętaj, by być nieustępliwym do samego końca, bo taka okazja może się już nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Rak

Uważaj dzisiaj z inwestycjami, bo niekoniecznie muszą pójść po Twojej myśli. Najlepiej zrobisz, jeśli przełożysz je na inny dzień i przemyślisz, czy są w ogóle konieczne w Twoim życiu. Postaraj się też znaleźć wspólny język ze swoimi współpracownikami, bo wszelkie nieporozumienia, jakie pojawią się w Twoim zespole, mogą przekreślić to, nad czym od dawna pracujecie.

Horoskop dzienny – Lew

Przygotuj się na trudną rozmowę. Nie staraj się zbywać osoby, która spróbuje do Ciebie dotrzeć, bo najprawdopodobniej tylko ona jest Ci obecnie w stanie pomóc. Co ciekawe, razem możecie dojść do bardzo ciekawych wniosków.

Horoskop dzienny – Panna

Złe samopoczucie wyraźnie przeszkodzi Ci w wykonywaniu obowiązków. Nie oszukuj więc siebie i innych, a spróbuj wziąć trochę wolnego i odpocząć. Pamiętaj, że siedząc w domu, możesz nadrobić zaległości w różnych dziedzinach: czytania, oglądania filmów czy po prostu spania. Zachowaj zimną krew, bo ta Ci się przyda.

Horoskop dzienny – Waga

Niestety, tym razem ułożenie gwiazd nie będzie dla Ciebie korzystne. Nadciąga wielka kłótnia, na którą warto się przygotować i starać się jakoś załagodzić sytuację. Jeśli natomiast postanowisz się spierać, przegrasz każdą potyczkę, bo czwartek to zdecydowanie nie Twój dzień.

Horoskop dzienny – Skorpion

Tego dnia złapiesz się na tym, że zdecydowanie szybciej robisz niż myślisz. Zamiast zastanowić się nad kluczową dla Ciebie decyzją, podejmiesz ją spontanicznie, a potem nie będziesz już mógł/mogła tego odkręcić. Jeśli chcesz uniknąć kłopotów, staraj się zapanować nad chęcią zrobienia wszystkiego ''na już'', bo dzisiaj może Ci to przynieść same nieszczęścia.

Horoskop dzienny – Strzelec

To ważny dzień. Zbierz się na odwagę i powiedz wreszcie swoim bliskim, co Ci nie pasuje. Właśnie nadszedł moment, by zrozumieli, że Twoją misją życiową nie jest robienie wszystkiego za innych, nie poświęcając sobie i swoim problemom ani chwili. Czwartkowa aura będzie idealna, by wreszcie się otrząsnąć, zobaczyć, co możesz zrobić dla siebie. Pamiętaj też o niezależności w pracy, bo bardzo możliwe, że ktoś z Twojego najbliższego otoczenia korzysta z Twoich dobrych intencji i serdeczności, by Cię wykorzystywać. Zapewnij też sobie wieczór tylko dla siebie – może z książką, przy ulubionym serialu/filmie albo po prostu wyciągnięty/a na sofie?

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ten dzień da Ci poczucie złudnego bezpieczeństwa. Tak naprawdę musisz być jednak przygotowany/a na duże rewolucje w swoim życiu, które nastąpią lada moment, a Ty, dając się zwieść pozorom, możesz nie zauważyć nadciągającej burzy. Koniecznie otwórz się też na znajomego, który od pewnego czasu stara się do Ciebie dotrzeć – to może pomóc nie tylko w relacji między Wami, ale i przyczynić się do pozytywnych zmian w różnych sferach Twojego życia.

Horoskop dzienny – Wodnik

To będzie bardzo spokojny czwartek – właściwie poczujesz się trochę, jakby już zaczynał się weekend. Nie rozluźniaj się jednak za bardzo, bo pod koniec pracy może Cię spotkać duże zaskoczenie i będziesz musiał/a przysiąść nad obowiązkami. Twoja/Twój partnerka/partner będzie mieć za to świetny humor, dlatego przygotuj się na wyjątkowo przyjemny wieczór.

Horoskop dzienny – Ryby

Chociaż rzadko trafiasz na okazje, tego dnia jedna okaże się tak wyjątkowa, że aż nierzeczywista. Nie doszukuj się jednak podstępów, bo tym razem szczęście się do Ciebie uśmiechnie – i to na poważnie. Pamiętaj tylko, by uwzględnić w swoich ostatecznych planach najbliższych, ponieważ nikt nie lubi się czuć pomijany.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Viki Gabor zagrała w Koło Plotka