Horoskop dzienny - 16 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 października. Czego oczekujesz od tego dnia? Jakie wyzwania przygotował dla Ciebie los? Przekonaj się i bądź przygotowany/a na każdą ewentualność!

Horoskop dzienny – Baran

Od rana będzie prześladować Cię pech. Czegokolwiek się nie dotkniesz, doprowadzisz do katastrofy (choć oczywiście niechcąco). Jeśli tylko możesz, proś o pomoc kogoś ze swojego otoczenia, komu na pewno pójdzie znacznie lepiej. W ten sposób on poczuje się pewniej, a Ty będziesz miał/a pewność, że niczego nie zepsujesz.

Horoskop dzienny – Byk

To przełomowy dzień! Najwyższy czas, żeby spróbować się przełamać. Odgoń strach, który paraliżuje Cię przed każdym ważniejszym spotkaniem, a jednocześnie nie pozwala na podzielenie się z innymi swoimi pomysłami, które mogą się okazać świetne (to często lęk przed odrzuceniem i krytyką). Jeśli nie uda Ci się z tym dzisiaj zawalczyć, a to już przecież koniec tygodnia, wszelkie zaszczyty przypadną w udziale komu innemu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

To ten moment, w którym powinieneś/naś zacząć oszczędzać. Chociaż obecnie nie widać żadnych problemów finansowych, lepiej odkładać już teraz, by nie było za późno na podjęcie odpowiednich kroków. Piątek będzie powodował u Ciebie delikatne rozprężenie, jednak musisz z nim walczyć, by nie przegapić ważnych zmian, które zajdą w Twoim życiu.

Horoskop dzienny – Rak

Ten dzień nie jest najlepszy na rozmowy. Będziesz wyjątkowo nerwowy/a, dlatego lepiej, żebyś ich unikał/a, ponieważ łatwo popadniesz w konflikt, nawet z najbardziej zaufanymi i bliskimi Ci osobami. Nie ma sensu psuć sobie relacji tylko dlatego, że dokucza Ci kiepski humor. Po prostu przeczekaj – jutro będzie lepiej.

Horoskop dzienny – Lew

Musisz być ostrożny/a, bo ktoś w Twoim otoczeniu nie życzy Ci dobrze i w ten piątek zrobi wszystko, by Cię pogrążyć. Kieruje nim zazdrość, a to coś, z czym niestety nie wygrasz, bo nie trafią do niego żadne argumenty. Staraj się nie mówić innym, co planujesz, chyba że masz wokół siebie osoby, którym bezgranicznie ufasz. Unikaj też opowiadania o swoich prywatnych sprawach w większym gronie, ponieważ on może to wykorzystać przeciwko Tobie w najmniej sprzyjającym momencie.

Horoskop dzienny – Panna

Po przebudzeniu uznasz, że wszystko, co robisz, nie ma sensu. Zapragniesz natychmiastowych zmian, choć będziesz na tyle zagubiony/a, że nie wpadniesz na żaden konkretny pomysł. Staraj się posłuchać głosu intuicji, a wtedy wszystko stanie się łatwiejsze. Nie poddawaj się, by nie zaprzepaścić wszystkiego, na co do tej pory pracowałeś – pamiętaj, że słabszy dzień zdarza się każdemu i nie ma co rozpaczać, skoro niebawem minie.

Horoskop dzienny – Waga

Członkowie Twojej rodziny zaczną mieć do Ciebie pretensje o to, że ich zaniedbujesz. Nie chodzi tylko o to, że za bardzo zajmujesz się pracą – na wierzch zostaną wyciągnięte sprawy z przeszłości, o których wszyscy wolelibyście zapomnieć. Przyjdzie moment trudnej rozmowy, ale będziesz na tyle silny/a, żeby jej podołać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Złe samopoczucie tego dnia nie jest czymś, co możesz bagatelizować. Tym razem może oznaczać przeziębienie lub poważniejszą chorobę, z którą przyjdzie Ci się zmierzyć. Koniecznie podejmij działania profilaktyczne – zrób sobie badania, bierz witaminy i wzmacniaj odporność, a uda Ci się pokonać niemoc.

Horoskop dzienny – Strzelec

Tego dnia przekonasz się, że przesadne skupienie na sobie i swoich korzyściach nie zawsze jest dobre. Przez nie możesz bowiem przegapić istotne wydarzenia, mające miejsce tuż obok Ciebie. Zaczniesz też dogryzać dziś osobom ze swojego otoczenia, także tym, którzy wcale na to nie zasłużyli. Postaraj się uspokoić, bo w przeciwnym razie możesz bezpowrotnie stracić przyjaźń kogoś, na kim naprawdę Ci zależy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tego dnia wypełni Cię optymizm. Co więcej, okaże się on zaraźliwy, dzięki czemu wszystkie osoby z Twojego otoczenia automatycznie poczują się lepiej w Twoim towarzystwie. Nie musisz dłużej trzymać się na uboczu – im szybciej wyjdziesz naprzeciw swoim znajomym, tym łatwiej osiągniesz wszystkie swoje cele.

Horoskop dzienny – Wodnik

Choć od dłuższego czasu planujesz większe zakupy, dzisiaj raczej się od nich powstrzymaj. Po pierwsze, nie będziesz mieć do tego głowy i wyjdziesz ze sklepu z najdroższymi rzeczami, po drugie natomiast wkrótce pojawi się w Twoim życiu sporo nieplanowanych wydatków, dlatego lepiej odłożyć trochę pieniędzy, by mieć je na czarną godzinę.

Horoskop dzienny – Ryby

Wreszcie zdołasz pozbyć się poczucia winy, które dręczy Cię od pewnego czasu. Na jaw wyjdzie, że tak naprawdę odpowiedzialnością za coś, czego nie zrobiłeś/aś, zrzuciła na Ciebie osoba trzecia. Kiedy to sobie uświadomisz, od razu zrobi Ci się lżej na sercu, a dzień stanie się przyjemniejszy.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem odpoczywa w Egipcie