Love Island 2. O której godzinie emisja? Kiedy premiera nowego sezonu reality show?

Love Island 2 to kolejna edycja bijącego rekordy popularności na całym świecie reality show. Program, który niedawno zdobył ogromny rozgłos w Polsce powraca po wakacjach na antenę telewizji Polsat. Pierwszy odcinek drugiej edycji polskiej wersji "Love Island. Wyspa miłości" już 31 sierpnia.

W kolejnej odsłonie randkowego show, uczestnicy programu wyruszą do Hiszpanii, do willi położonej w Marabelli na południu półwyspu Iberyjskiego. Dziesięciu nowych uczestników będzie próbowało znaleźć upragnioną miłość oraz przeżyć przygodę swojego życia. O tym, kto uda się na randkę i odejdzie z programu zadecydują widzowie.

Sprawdź: Koronkowe bluzki idealne na randkę!

Love Island 2 - o której emisja? Gdzie oglądać drugą edycję randkowego reality show?

"Love Island. Wyspa miłości" będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę po godz. 22:00 na antenie telewizji Polsat oraz o godz. 20:00 w serwisie IPLA.TV. Pierwszy odcinek drugiej edycji programu będzie miał swoją premierę 31 sierpnia o godz. 22:05.

 

"Love Island. Wyspa miłości" - dziesięciu młodych singli zawalczy o miłość

"Love Island. Wyspa miłości" jest interaktywnym randkowym reality show, gdzie najważniejsze decyzje podejmowane są przez widzów. Dzięki specjalnej aplikacji, widzowie programu będą mogli wziąć udział w ankietach, quizach oraz zadecydować o tym, który z uczestników będzie mógł udać się na randkę, a który zostanie wyrzucony z wyspy miłości.

Wraz z początkiem nowego sezonu, widzowie poznają dziesiątkę młodych i atrakcyjnych singli w wieku od 18 do 35 lat. Pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn będą szukali swojej prawdziwiej miłości. W willi regularnie będą pojawiać się nowi mieszkańcy, których obecność ma wywołać zamieszanie wśród domowników wyspy miłości. Raz w tygodniu będzie odbywało się przeparowanie, w ramach którego uczestnicy zadecydują, czy rozstają się ze swoim aktualnym partnerem. Osoba bez pary zakończy swój udział w programie.

Zobacz wideo Uczestniczki "Love Island" powiększyły biust
Więcej o: