"Elif" - co się wydarzy w 761. odcinku? Kiedy emisja? Selim udaje się na operację [STRESZCZENIE]

"Elif", czyli turecki serial obyczajowy zbiera coraz więcej pozytywnych opinii u polskich telewidzów. Co tym razem przydarzy się głównym bohaterom w 761. odcinku?

W środę, 1 lipca o godzinie 14:00 na antenie TVP1 wyemitowany zostanie 761. odcinek serialu "Elif". Jakie historie zostaną przedstawione przez producentów?

"Elif" - streszczenie 761. odcinka serialu

Selim, który poważnie choruje wyrusza na leczenie do Stanów Zjednoczonych wspólnie ze swoją ciężarną żoną Zeynep i matką Aliye. Cała trójka zniknęła jeszcze przed wypadkiem z udziałem Melek i Yusufa, do którego doszło po ślubie.

Yunus jest coraz bardziej zirytowany zachowaniem Birce. Tarik tymczasem podejmuje decyzję o odwołaniu kolacji z Raną, aby Hümeyra nie miała już więcej wątpliwości co do jego wierności. Melek w jednym z kontenerów na śmieci znajduje lalkę i zabiera ją do domu, wierząc, że należy do Elif. List od Selima dociera do Veysel i Tülayi. W jego treści zapisane są same pozytywne wieści.

Elif rysuje na kartce swoją rodzinę i choć stara się schować ją przed Vildan, kobieta ją odnajduje. Kerem obserwuje, jak Tarik złości się na swoich ludzi z powodu opieszałości przy poszukiwaniu Elif. Vildan nie może dodzwonić się do Tarika i udaje się do rezydencji.

Zobacz wideo Czy Jasper i Charazinsky mieszkają ze sobą?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.