Żona Kubackiego w ciężkim stanie. Internauci i celebryci poruszeni wyznaniem skoczka

Żona Dawida Kubackiego jest w szpitalu. Jej stan określany jest jako ciężki. Do polskiego skoczka narciarskiego zewsząd płyną słowa pocieszenia. Wyrazy wsparcia przekazali także celebryci.

Dawid Kubacki opublikował na Instagramie wpis, w którym poinformował, że jego żona trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych. Skoczek przyznał, że Marta Kubacka jest w ciężkim stanie. Do sportowca płyną teraz wyrazy wsparcia od zmartwionych fanów. 

Zobacz wideo Kubacki i Stoch po konkursie indywidualnym

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. Fani: Jeszcze długie, wspólne życie przed wami 

Pod postem Dawida Kubackiego na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy z wyrazami wsparcia i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. 

W takich chwilach skoki narciarskie nie mają żadnego znaczenia. Dużo, dużo zdrowia dla małżonki. Musi być dobrze.
Wszystkiego dobrego. Dużo sił i zdrowia. Jeszcze długie, wspólne życie przed wami.
Wszyscy cię znamy i wiemy, że tylko nagła i poważna rodzinna sprawa mogła odciągnąć cię od rywalizacji. Trzymamy mocno kciuki za Martę.
 

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Dawida Kubackiego na Instagramie. Swoje wyrazy wsparcia przekazali także celebryci, a wśród nich m.in. Anita Werner, Krzysztof Skórzyński, Damian Michałowski i Maciej Dowbor

Dawid Kubacki z rodzinąDawid Kubacki z rodziną Fot. Instagram.com/dawid.kubacki.official

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Dawid Kubacki poinformował także, że jego nagły powrót do domu oznacza, że ten sezon skoków narciarskich jest już dla niego zakończony. 

Sportowiec poznał swoją przyszłą żonę w czasie studiów na AWF w Katowicach. Ślub wzięli 1 maja 2019 roku. W grudniu 2020 roku urodziła się ich pierwsza córka, Zuzanna. Druga córka, Maja, przyszła na świat w styczniu 2023 roku.  

Redakcja Plotka trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.