Beata Ścibakówna zaskoczyła. Jej kreacja sięgała ziemi, jednak niewiele zakrywała. Kobieca i dość odważna

Beata Ścibakówna zdecydowanie nie boi się bawić modą. Tym razem postawiła na dość odważną i zaskakującą kreację. Pomimo długości do ziemi, sukienka wcale nie zakrywała zbyt wiele. Aktorka wyglądała w niej fenomenalnie.

24 lutego w Teatrze Narodowym odbyła się premiera spektaklu "Król Lear" w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego, w którym główną rolę gra Jan Englert. Choć cała uwaga powinna być skoncentrowana na gwieździe wieczoru, to niewątpliwie skradła ją żona aktora - Beata Ścibakówna. Zaprezentowała się w nietuzinkowej kreacji.

Beata Ścibakówna zaskoczyła wszystkich swoją kreacją. Wyglądała zjawiskowo

Beata Ścibakówna jest idealnym dowodem na to, że każda kobieta bez względu na wiek, może czuć się pięknie i młodo. Aktorka nie przestaje zachwycać swoim wyglądem. Często stawia na kobiece i odważne stylizacje. Jednak tym razem przeszła samą siebie. Na premierze spektaklu pojawiła się w długiej, czarnej sukni, która wcale nie zakrywała zbyt wiele. Kreacja ta posiadała prześwitujące elementy eksponujące ciało aktorki.

Niewiele kobiet, zdecydowałoby się na taką sukienkę, jednak Beata Ścibakówna udowodniła tym, że moda nie ma ograniczeń wiekowych i każdy może nosić to, co mu się podoba. Aktorka zamieściła zdjęcie ze spektaklu na swoim instagramowym profilu. Pod postem nie zabrakło komentarzy wyrażających zachwyt jej zjawiskową stylizacją. Choć oczywiście znajdą się tacy, którzy będą negowali wybór sukienki, to naszym zdaniem Beata Ścibakówna wyglądała znakomicie. 

 

Prześwity to motyw przewodni tegorocznych pokazów mody. To będzie HIT wiosny i lata

Co ciekawe, zarówno sukienki, jak i inne ubrania wykonane w całości lub w znacznej części z prześwitującego materiału, zdominowały pokazy mody zwiastujące trendy na sezon wiosna-lato 2024. Mogliśmy zobaczyć je u takich projektantów jak m.in. Givenchy, Loewe, Prada, Tom Ford i Victoria Beckham. Możemy więc spodziewać się w sieciówkach wysypu ubrań posiadających zmysłowe wycięcia, tak jak w przypadku sukienki Beaty Ścibakówny. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.