Anja Rubik zrobiła furorę na czerwonym dywanie w Cannes. Tę samą kreację nosiła wcześniej Hailey Bieber

Aleksandra Żurek
24.05.2022 16:12
Anja Rubik na Gali MET 2021

Anja Rubik na Gali MET 2021 (fot. Agencja Wyborcza.pl)

Na festiwalu filmowym w Canne Anja Rubik zaprezentowała się w aż trzech oszołamiających stylizacjach. Ostatnia z nich zdecydowanie zrobiła na internautach największe wrażenie. Tę samą suknię parę tygodni wcześniej wybrała Hailey Bieber.

Cannes 2022 to niekwestionowanie jedna z największych europejskich imprez w kategorii filmowej. Co roku na wydarzeniu zjawia się mnóstwo gwiazd, ludzi ze świata filmu i nie tylko. Tym razem nie zabrakło również polskich artystów, którzy zachwycali festiwalowymi stylizacjami. Naszą szczególną uwagę przykuły kreacje Anji Rubik, a konkretnie ta ostatnia.

Anja Rubik w cielistej sukni od Saint Laurent w Cannes

Ostatnia stylizacja, na którą zdecydowała się modelka, to długa cielista suknia z marszczeniami i pięknym kwiatem na wysokości pępka. Jest to projekt francuskiego domu mody Saint Laurent. Kreacja była dopasowana i ciągnęła się aż do samej ziemi. Posiada długie rękawy i wyjątkowe wycięcia odsłaniające talię oraz biodra. W tej samej sukni fotoreporterzy uchwycili na zdjęciach Hailey Bieber. Miało to miejsce podczas afterparty po Oscarach. Obie gwiazdy prezentowały się w niej wprost obłędnie. 

 

W komentarzach pod zdjęciem supermodelki pojawiło się wiele zdań na temat kreacji i urody, ale na tych słowach nie kończyły się pochlebstwa pod jej adresem. Wiele osób pisało również o Rubik jako o naszej dumie i mądrości. Nawiązywano również do tego, jakim dobrym jest człowiekiem i jak wielu charytatywnych działaniom się podejmuje.  

Anja - nasza duma.
Najpiękniejsza suknia, jaką widziałam ostatnio.
Nasze dobro, nasza mądrość.

Anja Rubik to bez wątpienia ikona stylu. Modelka zawsze obłędnie prezentuje się na czerwonym dywanie. Zachwyca swoją pewnością siebie i elegancją. Jej kreacje już nie raz nas zaskoczyły. Poniżej przedstawiamy wam kilka innych oszołamiających, na jakie stawiała w osatnim czasie. Czy któraś szczególnie wpadła wam w oko? Co myślicie o cielistej kreacji z Cannes?

 
 
 
Więcej o: