Tajemnica stylu Magdy Gessler - dlaczego zawsze wygląda tak genialnie?

Magda Gessler to nie tylko królowa polskiej gastronomii, ale też mody! Stworzyła swój własny, niepowtarzalny styl, którego jesteśmy wielkimi fanami. Polska restauratorka udowadnia, że w każdym wieku da się wyglądać fenomenalnie. Przeanalizowaliśmy jej stylizacje i wybraliśmy z nich elementy, w których naszym zdaniem tkwi sekret genialnego stylu Magdy Gessler.

Stylizacje Magdy Gessler przepięknie korelują z jej osobowością. Są tak jak ona - barwne, nietuzinkowe, oryginalne i pełne smaku! Magda Gessler swoimi lookami wywraca do góry nogami i burzy stereotypy o polskiej modzie. Jej zestawy zawsze cieszą oko i wprowadzają w dobry nastrój. Brak w niej polskiej szarości, ostrożności i sztampowości. Oczywiście osobowości nie da się kupić, ale styl można łatwo zmienić, a odpowiednie do niego podejście może być źródłem niesamowitej przyjemności. Poznaj tajniki stylu Magdy Gessler i zainspiruj się na lato! 

Letnia stylizacja Magdy GesslerLetnia stylizacja Magdy Gessler fot. @magdagessler_official

Styl Magdy Gessler - nudzie mówimy stanowcze nie! 

Nie jest tajemnicą, że programy z udziałem królowej polskiej gastronomii nie odniosłyby swoich sukcesów, gdyby nie osobowość Magdy Gessler. Restauratorka często podkreśla, że nie lubi w kuchni nudy, braku kreatywności i szarości. I te upodobania pięknie widać również w jej stylizacjach, które zapierają dech w piersiach swoimi kolorami, nietuzinkowymi połączeniami i formami. W każdym looku Magdy Gessler widać artystyczną duszę, totalną swobodę i brak zahamowań. Jak gwiazda uzyskuje taki efekt? Przede wszystkim Magda Gessler bawi się kolorami. Czasem skupia swoją stylizację wokół jednego danego odcienia, tworząc modne total looki, ale najczęściej stylizacje Magdy Gessler to cudowna gra kolorów, w której gwiazda nie ogranicza się jak większość kobiet to dwóch czy trzech barw - sięga po ich całą gamę i tworzy cudowne stylizacyjne cuda. Magda Gessler nie boi się też ekscentrycznych czy infantylnych dodatków przy ubraniach takich jak pióra, frędzle czy cekiny.

Stylizacje Magdy Gessler pełne kolorówStylizacje Magdy Gessler pełne kolorów fot. @magdagessler_official

 

Dlaczego Magda Gessler zawsze wygląda genialnie? Sekret tkwi w fasonach oversize

Kolejnym dominującym elementem w stylizacjach Magdy Gessler są fasony oversize. Restauratorka, tak jak my, uwielbia luźne formy i wygląda w nich genialnie. Dzięki nim tworzy cudowne linie i pięknie podkreśla atuty swojej sylwetki. Ubrania oversize, od kiedy weszły do mody, są nieprzerwanie na topie, a Magda Gessler była jedną z pierwszych polskich gwiazd u której można było podziwiać luźne nowoczesne formy. Magda Gessler najczęściej sięga po oversize'owe tuniki i sukienki, ale często pięknie łączy też luźne bluzki z luźnymi spodniami. Dzięki ubraniom oversize stylizacje Magdy Gessler (obok artystycznego pierwiastka) zyskują mocny nonszalancki i nowoczesny wymiar, a sylwetka gwiazdy wygląda w nich świetnie. 

Stylizacje Magdy Gessler z ubraniami oversizeStylizacje Magdy Gessler z ubraniami oversize fot. @magdagessler_official

 

Tajemnica stylu Magdy Gessler - mieszanie stylów + moc dodatków 

Kolejne cechy charakterystyczne zestawów Magdy Gessler, które naszym zdaniem mają wielki wpływ na ich końcowy rezultat, to mieszanie różnych stylów i moc dodatków. Gwiazda polskiej gastronomii nie boi się łączyć ze sobą sportowych elementów z casualowymi czy eleganckimi ubraniami. Wręcz przeciwnie! Często sięga po takie rozwiązania, łącząc na przykład oryginalne sneakersy z barwną sukienką. Miksowanie stylów to gorący trend w tym sezonie, który Magda Gessler praktykuje nie od dziś. 

 

Cudownym dopełnieniem i kropką nad i stylizacji Magdy Gessler są dodatki, których królowa jest prawdziwą królową. Multum różnych wisiorków, cudowne apaszki i opaski, podkreślające włosy, oryginalne pierścionki, kolorowe torebki - te i wiele innych dodatków można podziwiać w zestawach Magdy Gessler. Gwiazda po mistrzowsku dobiera je do swoich stylizacji. Udaje jej się lawirować pomiędzy przesadą a infantylnością, trafiają w modne stylizacyjne sedno. 

Magda Gessler - królowa dodatkówMagda Gessler - królowa dodatków fot. @magdagessler_official

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA