Oscary 2020. Eliza Rycembel założyła zjawiskową suknię od Gosi Baczyńskiej. Gwiazda "Bożego Ciała" lśniła na czerwonym dywanie

AS
17.02.2020 14:45
Twórcy filmu 'Boże Ciało'

Twórcy filmu 'Boże Ciało' (fot. instagram Gosia Baczyńska)

Eliza Rycembel z "Bożego Ciała" ma za sobą wieczór pełen wrażeń podczas Oscarów. Niestety, polska produkcja nie dostała statuetki, ale na pewno był to niezapomniany czas. Ponadto młoda aktorka zachwyciła swoją stylizacją. Miała na sobie suknię z cekinami od Gosi Baczyńskiej.

Eliza Rycembel ma za sobą właśnie wielką przygodę życia, o której marzą chyba wszyscy aktorzy. Pojawienie się na gali rozdania Oscarów w Los Angeles, wśród największych hollywoodzkich gwiazd, na pewno zapamięta do końca życia. Szczególnie że ta młoda aktorka dotychczas pozostawała raczej w cieniu i nie była bardzo znana. Rola jej imienniczki Elizy w "Bożym Ciele" była wielkim krokiem w jej karierze. To właśnie za tę rolę dostała pierwszą swoją nagrodę aktorską - Złotego Lwa za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Niestety, na amerykańskiej gali, polska produkcja ostatecznie Oscara nie dostała, ale już samą nominację aktorzy "Bożego Ciała" traktują jako wielką wygraną.

 

Jak wiadomo, Oscary to nie tylko święto filmu, ale również okazja do założenia zjawiskowych kreacji. Eliza Rycembel nie odstawała od największych gwiazd ekranu. Miała na sobie długą, białą suknię z cekinami projektantki Gosi Baczyńskiej. Młoda aktorka lśniła wśród czarnych garniturów swoich kolegów z planu oraz reżysera Jana Komasy. Suknia z cekinami Elizy Rycembel wyróżniała się transparentnym dołem, dużym dekoltem, a także opadającym, cienkim materiałem przy ramionach. W dodatku kreacja mieniła się wieloma kolorami, a projektantka Gosia Baczyńska na Instagramie napisała, że bardzo się błyszczy. Te wszystkie elementy sprawiły, że ta suknia o klasycznym fasonie robi wielkie wrażenie. Aktorka na Instagramie podziękowała projektantce, przyznając, że w tej kreacji czuła się niesamowicie.

Suknie z cekinami

Ubrania ozdobione cekinami są obecnie niezwykle modne. Najczęściej pojawiają się na wieczorowych, odświętnych kreacjach, kiedy zależy nam na zrobieniu wielkiego wrażenia. Suknie z cekinami w tym sezonie można znaleźć w niemalże każdym sklepie i sieciówce, w różnych długościach i fasonach. Kojarzą się najczęściej z sylwestrem, ale idealnie sprawdzą się również na karnawałowych imprezach, a nawet weselach. Białe oraz srebrne suknie cekinowe to klasyka, ale znaleźć można też inne propozycje kolorystyczne.