Aleksandra Domańska na Instagramie dziękuje kobietom. My podziwiamy jej seksowną, bardzo kobiecą stylizację w czerwonym kolorze!

AS/DZ
19.12.2019 20:00
Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska (fot. Instagram Aleksandra Domańska)

Aleksandra Domańska przyznaje, że jest sentymentalną romantyczką i lubi robić ckliwe podsumowania. Ten rok był szczególny między innym dlatego, że wiele kobiet z Polski przyłączyło się do jej akcji "Ciało bogini za nic się nie wini". Aktorka dziękuje im za to. My zwracamy uwagę na jej czerwoną sukienkę polskiej marki Nudyess. Aktorka wygląda pięknie!

To właśnie w kończącym się już 2019 roku Aleksandra Domańska rozpoczęła swoją akcję na Instagramie "Ciało bogini o nic się nie wini". Chodzi o to, aby pokochać swoje niedoskonałości i zaakceptować siebie bez dążenia za wszelką cenę do idealnej sylwetki. Wiele kobiet pokochało tę inicjatywę i na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć z całej Polski z dodanym hasztagiem: #ciałoboginionicsięniewini. Domańska dziękuje wszystkim kobietom, które włączyły się w tę akcję i przyznaje, że uwielbia przeglądać zdjęcia oznaczone tym hasztagiem.  

 

Przyznajemy, że akcja jest genialna, ale nie możemy też oderwać wzroku od stylizacji Aleksandry Domańskiej. Aktorka ma na sobie czerwoną sukienkę polskiej marki Nudyess. Pochodzi ona z niesamowitej kolekcji "Karnawał w Wenecji". Kreację wyróżnia duży lekko zaokrąglony dekolt niczym ten typu serce oraz rękawy, które odsłaniają część ramion. Ma dopasowany fason, który świetnie podkreśla figurę. Sukienka kosztuje 369 zł. W kolekcji marki Nudyess znaleźć można również bluzkę identyczną jak góra tej sukienki oraz spódnice midi oraz mini. 

Czerwona sukienka - najbardziej kobieca kreacja

Czerwień jest niezwykle zmysłowa i seksowna, a sukienka w takim kolorze prezentuje się niezwykle kobieco. Takie kreacje w wersjach wieczorowych popularne są na wesela, ale również na inne specjalne okazje, np. randkę. W końcu barwa ta kojarzy się z miłością, a panowie uwielbiają kobiety właśnie w tym kolorze. Inną zaletą jest ponadczasowość czerwonej sukienki. Warto mieć chociaż jedną w swojej szafie. Jakie dodatki do niej dobrać? Najbardziej elegancką stylizację osiągniemy dzięki połączeniu jej ze złotą biżuterią, tak jak zrobiła to Aleksandra Domańska, która założyła okrągłe kolczyki. Czerwień idealnie komponuje się również czernią, dlatego można zdecydować się na dodatki z czarnymi kamieniami. Trafione będą również czarne lub złote torebka i buty.