Gwiazdy uwielbiają TE torebki - tak noszą je m.in. Sykut-Jeżyna, Margaret i Ada Fijał

I nie są to wcale akcesoria światowej sławy projektantów, ale naszej rodzimej. Gwiazdy bardzo chętnie wspierają polską modę, czemu wcale się nie dziwimy - jest nie tylko na najwyższym poziomie, ale pokazywanie się na ściankach z polskimi metkami stało się po prostu trendy. Kogo tym razem zawzięcie promują polskie celebrytki?

Torebki młodej polskiej projektantki Sabriny Pilewicz robią prawdziwą furorę na ściankach. Male, oryginalne puzderka i torebki na łańcuszku wyglądają jak z najwyższej półki. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, dlaczego wybrały je gwiazdy. Czy stać nas na nie? Tu już wątpliwości się pojawiają, bo torebkom od najbardziej znanych projektantów dorównują nie tylko jakością. Noszą je m.in. Edyta Herbuś, Ola Kisio, Maffashion, Marcelina Zawadzka, Ania Wendzikowska czy Maja Bohosiewicz. Kto wypadł ostatnio najlepiej? Oto nasze typy.

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna z torebką Sabriny PilewiczPaulina Sykut-Jeżyna z torebką Sabriny Pilewicz Paulina Sykut-Jeżyna z torebką Sabriny Pilewicz Paulina Sykut-Jeżyna z torebką Sabriny Pilewicz

O tej Pani ciężko powiedzieć, że kiedykolwiek wypadła chociażby średnio. Paulina wybrała charakterystyczne dla projektów Sabriny Pilewicz puzderko na łańcuszku. Stylizacja totalnie casulowa wypadła jak zwykle 10/10. W jej wydaniu nawet szary melanż nabiera charakteru. Do zwykłej sukienki dziennikarka wybrała długi kardigan, brązowy kapelusz i modny w tym sezonie czoker. Czy to możliwe, żeby wyglądać aż tak dobrze w ciąży?

Margaret

Margaret  z torebką Sabriny PilewiczMargaret z torebką Sabriny Pilewicz Margaret z torebką Sabriny Pilewicz Margaret z torebką Sabriny Pilewicz

Tym razem śpiewająca blogerka poszła w stronę klasyki połączonej z casualem, porzucając na chwilę teatralne stylizacje ze sceny, którymi niejednokrotnie nas zadziwiała. Margaret wybrała rozchwytywana bluzkę ze sznurowanym dekoltem, do której założyła plisowaną spódnicę. Do tego kapelusz i faktycznie byłoby co najmniej "za zwyczajnie", ale złota torebka Sabriny Pilewicz o oryginalnym kształcie pasuje tutaj idealnie.

Ada Fijał

Ada Fijał z torebką Sabriny PilewiczAda Fijał z torebką Sabriny Pilewicz Ada Fijał z torebką Sabriny Pilewicz Ada Fijał z torebką Sabriny Pilewicz

Ostatnia celebrytka nie bawi się w małe rozmiary. Ada Fijał wybrała biznesowy format stylizacji. Damski garnitur w odcieniach błękitu z lekkim połyskiem robi wrażenie już z daleka. Do tego szpilki pasujące odcieniem do garnituru i kolorowa bluzka. Celebrytka postawiła na kopertówkę w rozmiarze XXL. Całość wypada bardzo spójnie i oryginalnie - wariacja na temat klasyki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.