4 stycznia 2025 roku media obiegła smutna informacja o śmierci Pawła Gabora, aktora związanego z Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze. Aktor miał zaledwie 26 lat. "Jeszcze w grudniu zachwycił nas wszystkich rolą Grabca w 'Balladynie', a dziś pozostawia po sobie pustkę, której trudno będzie sprostać" - czytamy we wpisie Lubuskiego Teatru na Facebooku. Śmierć aktora wstrząsnęła całą społecznością teatru. W komentarzach posypały się kondolencje zarówno od widzów, jak i od jego przyjaciół. Paweł Gabor zadebiutował na deskach Lubuskiego Teatru w roli Sancho Pansy w "Przygodach Don Kichota" i był bardzo ceniony przez zarówno starszą, jak i młodszą widownię. Znane są już szczegóły jego pogrzebu.
Paweł Gabor w swoim dorobku miał nie tylko role teatralne, ale także serialowe. Młody aktor wystąpił w jednej z produkcji Netfliksa, popularnym serialu "W głębi lasu". Ostatnio pojawił się w epizodycznej roli w produkcji TVP "Komisarz Alex". Szczegóły dotyczące pogrzebu 26-latka pojawiły się na portalu filmpolski.pl. Ostatnie pożegnanie Pawła Gabora odbędzie się 11 stycznia o godzinie 13:00 w parafii Małe Kozy koło Bielska-Białej.
ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz zaręczona! Pokazała okazały pierścionek od tancerza
Na śmierć Pawła Gabora zareagował także jeden z wykładowców akademickich, Łukasz Maciejewski. Po zakończeniu zajęć utrzymywali kontakt. Maciejewski podkreślił, że aktor robił świetne przedstawienia dyplomowe i jego kreacje aktorskie były niespodzianką. Wspomniał także o stanie zdrowia Gabora, który w ostatnim czasie nie był najlepszy. "Nie spodziewaliśmy się, wstyd przyznać, że może być taki dobry. Wyjątkowo ciężko przeszedł covid, szpital, wszystkie możliwe symptomy, uciążliwości i komplikacje. Męczył się z tym bardzo, mówił o tym często" - napisał w mediach społecznościowych.
Mandaryna szczerze o powrocie do Wiśniewskiego. Czy powtórzą spektakularny ślub? Jasna deklaracja
Nie wpuścili jej do samolotu przez to, jak się ubrała. Teraz wywołała skandal na siłowni. Może ją to kosztować milion zł
Warto używać kosmetyków Lewandowskiej? Ekspertka przeanalizowała dla nas ich składy
Barciś zdradził, jak potoczą się losy Czerepacha w "Ranczu". W komentarzach wrze
Tak działa "efekt Bad Bunny'ego". O tych szortach mówią wszyscy. Wiemy, jak zareagowała polska marka
Whoopi Goldberg przeszła spektakularną metamorfozę. Tak dziś wygląda
Lewandowski po pierwszej konferencji w USA. Jak sobie poradził z angielskim? "Byłoby fantastycznie, gdyby każdy Polak..."
Vogule Poland uderza w TVN po wygranej w sądzie. "Nie chcą wykonać ostatecznego wyroku"
"Bałagan i chaos". Doda oceniła campy Lewandowskiej i Chodakowskiej. Wskazała główny problem trenerek