Marcin Hakiel i Dominika Serowska rozpoczynają właśnie kolejny rozdział w swoim życiu. Zakochani 4 grudnia pochwalili się na Instagramie, że powitali na świecie syna. Jak na razie imię chłopca pozostaje tajemnicą, ale wiadomo, że zaczyna się na literę "R". Dumni rodzice za to chętnie dzielą się pierwszymi kadrami nowego członka rodziny. Ukochana tancerza właśnie opublikowała nowe zdjęcie chłopca i podziękowała personelowi szpitala, w którym rodziła.
Dominika Serowska opublikowała na InstaStories zdjęcie swojego syna i zwróciła się z podziękowaniami do personalu szpitala, w którym chłopiec przyszedł na świat. Ukochana Marcina Hakiela jest także wdzięczna za dyskrecję wszystkich pracowników placówki. Nie da się ukryć, że jej relacja z Marcinem Hakielem niemal od samego początku budzi ogromne zainteresowanie.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu sztabowi medycznemu Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz bloku porodowego, a w szczególności Pani położnej za profesjonalną opiekę, zaangażowanie, ale przede wszystkim serce i ciepło oraz pełną dyskrecję, na jaką mogliśmy liczyć
- czytamy w publikacji. Całość wpisu Dominika Serowska opatrzyła hashtagiem "#hakielki".
ZOBACZ TEŻ: Od cen świątecznej wyżerki Wachowicz aż boli głowa. Makowiec straszy
Marcin Hakiel i Dominika Serowska są aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia. Tancerz ma jeszcze dwójkę dzieci ze związku z Katarzyną Cichopek, która aktualnie układa sobie życie z Maciejem Kurzajewskim. Cichopek i Hakiel wychowują naprzemiennie córkę Helenę i syna Adama. Niedawno córka tancerza miała okazję odwiedzić w szpitalu swojego przyrodniego brata. Tancerz udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie dziewczynki, która pochyla się nad bratem w szpitalnej gondoli. Na jej twarzy widać uśmiech, więc nie da się ukryć, że jest bardzo podekscytowana w związku z tym spotkaniem. Więcej zobaczysz tutaj: Hakiel pisze o patchworkowej rodzinie. Córka Cichopek odwiedziła przyrodniego brata
Thomas Anders ma specjalne wymagania. Organizatorzy sylwestra Polsatu osłupieli
Pela spędza Wigilię inaczej niż wszystkie gwiazdy. Zdobył się na poruszający gest
Iglesias i Kurnikowa powitali na świecie czwarte dziecko. Do sieci trafił uroczy kadr
Maciej Misztal nie żyje. "Dzisiejszy poranek zmiótł nas z nóg"
Damięcka z wyjątkowymi grafikami na Wigilię. Internauci poruszeni
Świąteczne szaleństwo Lewandowskich. Nie zabrakło Krupińskiej i Karpiela-Bułecki
Najgorszy sezon "Rolnik szuka żony"? Widzowie krytykują, oliwy do ognia dolał były uczestnik. "Oszuści i manipulatorzy"
Bogdan Rymanowski znika z "Gościa Wydarzeń". Oficjalnie potwierdził doniesienia
Gwiazda "Gliniarzy" już tak nie wygląda. Metamorfoza Eweliny Ruckgaber zaskakuje