Marcin Najman pochwalił się zdolną córką. Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Ale podobna do ciebie"

Marcin Najman ostatnio robi karierę w świecie freak fightów. O ile same walki idą mu wyjątkowo kiepsko, to show przed wejściem do oktagonu całkiem mu wychodzi. Sportowiec niedawno pochwalił się w sieci nastoletnią córką.

Marcin Najman już jakiś czas temu postanowił odświeżyć swoją karierę i dołączył do jednej z popularnych federacji freak fight, gdzie robi wokół siebie sporo szumu. Wcześniej sportowiec walczył w KSW i stoczył trwającą zawrotne 43 sekundy walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Przed laty sportowiec wystąpił w jednej z edycji polskiego "Big Brothera" i tak zaczęła się jego kariera celebryty. Na fali popularności pojawił się także w "Tańcu z gwiazdami". Marcin Najman z okazji zakończenia roku szkolnego pokazał zdjęcie ze swoją córką. To skóra zdjęta z ojca.

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Marcin Najman pochwalił się zdolną córką. Skończyła rok z czerwonym paskiem

Marcin Najman w 2013 roku poślubił dziewięć lat młodszą Julitę Januszko. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w kościele na Jasnej Górze. Uroczystość została połączona ze chrztem ich córki, która przyszła na świat pół roku przed ślubem. Weronika Najman ma już 12 lat i sławny tata jest z niej bardzo dumny. Niedawno pochwalił się zdjęciem córki z zakończenia roku szkolnego. Weronika na świadectwie miała czerwony pasek. Zdjęcie Marcina Najmana z córką zajdziecie w galerii na górze strony.

Marcin Najman odniósł się do kwestii zarobków w TVP InfoMarcin Najman odniósł się do kwestii zarobków w TVP Info Marcin Najman odniósł się do kwestii zarobków w TVP Info. Fot. KAPiF

Marcin Najman o rodzicielstwie. "Myślę, że jestem dobrym tatą"

Marcin Najman podkreśla w wywiadach, że córka jest dla niego najważniejsza. Sportowiec robi wszystko, aby dziewczynka spędzała czas aktywnie i dopinguje ją w różnych pasjach. "Pokazuję jej różne możliwości: chodziła na balet, lekcje śpiewu, jeździła konno, grała na syntezatorze. Sama musi wybrać, co sprawia jej największą radość. Myślę, że jestem dobrym tatą. Dobro mojej córki jest dla mnie absolutnie najważniejsze. Uwielbiamy wspólnie spędzać czas i nigdy się zez sobą nie nudzimy. Weronika jest wspaniałym, ułożonym dzieckiem, które świetnie się uczy i angażuje w różne rzeczy poza szkołą" - czytamy na stronie ShowNews.pl. Pod zdjęciem opublikowanym przez celebrytę na Instagramie zwrócono uwagę na podobieństwo Weroniki do sławnego taty. "Córka jaka podobna. Gratulacje i udanych wakacji!", "Super Panie Marcinie. Gratuluję wspaniałej rodzinki i ślicznej córeczki", "Ale podobna do ciebie" - czytamy w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.